Kancelaria Adwokat Kinga Caruso

Siedziba główna
1ul. Bernardyńska 1, 33-100 Tarnów
+48 662 593 795
+4814 622 36 24
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Adwokacka jest samodzielną inicjatywą zawodową adwokata Kingi Caruso. Działa na rynku usług prawniczych w oparciu o wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych na rzecz przedsiębiorców, a także Klientów indywidualnych w postępowaniach sądowych jak również pozasądowych.

Świadczona pomoc prawna oparta jest na profesjonalizmie oraz dostosowaniu do indywidualnych potrzeb Klientów. Współpraca z Klientami opiera się na partnerskich relacjach, w których Klient może mieć wpływ także na indywidualne ukształtowanie wynagrodzenia należnego adwokatowi za wykonanie usługi prawnej.

W Kancelarii Adwokackiej Kingi Caruso ze względu na to, że każda sprawa jest inna, przy świadczeniu usługi prawnej zachowane jest indywidualne podejście do Klienta. Poszczególne zagadnienie prawne analizowane jest w sposób wyczerpujący w oparciu o aktualny stan prawny, dorobek orzeczniczym i poglądy doktryny prawa. Przy świadczeniu pomocy prawnej Klient ma zapewnioną pełną poufność i dyskrecję.

Zespół

Kinga Caruso

ADWOKAT

Absolwentka studiów doktoranckich Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Prawa i Administracji, w zakresie Nauk prawnych- prawo. Absolwentka Podyplomowego Studium Rzeczoznawstwa Majątkowego, Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami i Zarządzania Nieruchomościami w zakresie Rzeczoznawstwa Majątkowego oraz Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami, Uniwersytetu Warszawskiego.

Adwokat uzyskała licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego na Kierunku Zarządzeni i Marketing. Laureatka wyróżnienia - Złoty Laur Uczelni Koźmińskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie prawa. Ukończyła aplikację adwokacką w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie. Obecnie wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Krakowie.

Dysponuje doświadczeniem zawodowym, które zdobywała już na studiach pracując w studenckiej poradni prawa. Praca, staże i praktyki zawodowe umożliwiły pozyskanie doświadczenia w bardzo szerokim spektrum spraw z różnych dziedzin prawa. Niemniej jednak to sprawy z zakresu prawa cywilnego w szczególności związane z tematyką nieruchomości pozostają w ścisłym kręgu zainteresowań adwokata.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych zmierzających do zawarcia kontraktów oraz w reprezentacji podmiotów gospodarczych i osób fizycznych przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi.

Z uwagi na biegłą znajomość języka angielskiego i włoskiego udziela pomocy prawnej i świadczy usługi prawne obcokrajowcom oraz podmiotom gospodarczym o obcojęzycznym składzie osobowym.

+48 662 593 795

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Bernardyńska 1, 33-100 Tarnów
+48 662 593 795
+4814 622 36 24
Pokaż na mapie

partnerzy