Kancelaria Janik i Wspólnicy

Siedziba główna
1ul. Dąbrowskiego 26/1, 42-200 Częstochowa
tel/fax.: +48 34 322 28 99
tel.: + 48 668 936 441
kom.: + 48 602 622 260
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Jako Kancelaria, której tradycje sięgają 1994 roku, posiadamy bogate doświadczenie w rozwiązywaniu nawet najbardziej zawiłych zagadnień prawnych.

Naszymi Klientami są liczne podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne. Zapewniamy również obsługę prawną organom administracji rządowej i samorządowej.

W wielu sprawach reprezentowaliśmy Klientów zarówno przed polskimi, jak i zagranicznymi sądami i urzędami, co pozwoliło nam osiągnąć profesjonalizm umożliwiający ochronę Państwa interesów na najwyższym poziomie.


ZAKRES USŁUG

OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Oferujemy bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców.

SPRAWY RODZINNE

Jedną z głównych dziedzin naszej działalności jest pomoc prawna we wszelkich sprawach z zakresu prawa rodzinnego.

ODSZKODOWANIA I UBEZPIECZENIA

Odszkodowania stanowią niewątpliwie jedną ze specjalizacji prawników naszej Kancelarii.

SPÓŁKI I STARTUPY

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w tworzeniu spółek prawa handlowego.

SPRAWY PRACOWNICZE

Kancelaria sporządza i analizuje dokumenty związane ze stosunkiem pracy.

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Świadczymy pomoc prawną w zakresie udzielania i pozyskiwania zamówień publicznych.

SPADKI I TESTAMENTY

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi doradztwa i reprezentacji sądowej w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa spadkowego.

PRAWO CYWILNE

Prawnicy Kancelarii posiadają bogate doświadczenie w świadczeniu na rzecz naszych Klientów pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego.

Zespół

MICHAŁ JANIK

ADWOKAT

Adwokat Częstochowsko – Piotrkowskiej Izby Adwokackiej, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W Kancelarii zajmuje się zagadnieniami z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego, w tym prawa spółek handlowych, a także prawa karnego. W toku praktyki zawodowej wyspecjalizował się w kompleksowym wsparciu prawnym dla firm działających w branży FinTech. Na co dzień stale współpracuje z przedsiębiorcami którzy rozwijają swoją działalność poprzez nowe technologie i innowacje.

MARZENA JANIK

RADCA PRAWNY

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, uzyskując wpis na listę radców prawnych w 1991 roku. Od wielu lat jest członkiem Zespołu Radców Prawnych Urzędu Miasta Częstochowy, jest także członkiem Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, prawie gospodarczym, cywilnym i rodzinnym.

KATARZYNA BRODZIAK-GRZYB

RADCA PRAWNY

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym oraz prawie pracy. Interesuje się zagadnieniami z zakresu prawa upadłościowego, w szczególności upadłością konsumencką.

ALICJA LASKOWSKA

RADCA PRAWNY

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. Od 2013 roku wpisana pod numerem Op 1030 na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu. Posiada doświadczenie w zakresie kompleksowego prowadzenia sporów sądowych oraz świadczenia stałej pomocy prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych. W Kancelarii zajmuje się problematyką prawa rodzinnego, cywilnego oraz administracyjnego.

ŁUKASZ KASPRZAK

ADWOKAT

Adwokat wpisany na listę adwokatów Częstochowsko – Piotrkowskiej Izby Adwokackiej. Absolwent WPiA Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego gdzie pracę magisterską z dziedziny kryminologii napisał i obronił pod kierownictwem prof. Jana Widackiego. Ukończył także podyplomowe studia z zakresu prawa gospodarczego i handlowego na wydziale WPiA Uniwersytetu Wrocławskiego. W praktyce zawodowej zajmował się również zamówieniami publicznymi. Interesuje się problematyką spółek handlowych i e-commerce.

SŁAWOMIR KAWA

RADCA PRAWNY

Radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem medycznym.

Siedziba główna
ul. Dąbrowskiego 26/1, 42-200 Częstochowa
tel/fax.: +48 34 322 28 99
tel.: + 48 668 936 441
kom.: + 48 602 622 260
Pokaż na mapie