Kancelaria Prawna Magdalena Zawiślak & Partners in Law

Siedziba główna
1ul. Kaliska 23 lok. U1, 02-316 Warszawa
tel.: (22) 101 09 40
fax: (22) 101 09 59
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Po stronie prawa, po Twojej stronie…

Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law z sukcesem świadczy usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego oraz windykacji. Nasz zespół to specjaliści z różnych dziedzin prawa. Zapewniamy indywidualne podejście do projektu oraz proponujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. Jako nowoczesna kancelaria radcowska jesteśmy przygotowani do świadczenia usług w prekursorski sposób, by skrócić czas realizacji projektu oraz ułatwić kontakt z prawnikami. Zapraszamy do naszego biura na Warszawskiej Ochocie.

Nasi Klienci zwracają się do nas, kiedy ich problemy prawne wymagają niestandardowych rozwiązań. Zmierzamy wprost do celu czyli rozwiązania problemu. Dajemy proste, logiczne, wypunktowane porady lub warianty postępowania w danym stanie faktycznym. Jesteśmy elastyczni w dostosowaniu rozwiązań prawnych do Twojego biznesu. Na zgłaszane nam pytania, patrzymy z Twojej perspektywy.

W Kancelarii Prawnej Z&P działamy szybko, pracujemy dokładnie, także pod presją czasu. Rozwiązujemy trudne i skomplikowane problemy prawne na gruncie polskiego i europejskiego ustawodawstwa. Dobre rezultaty osiągamy dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz sprawnej organizacji pracy. Szanujemy czas naszych Klientów i ich pieniądze.

Siedziba główna
ul. Kaliska 23 lok. U1, 02-316 Warszawa
tel.: (22) 101 09 40
fax: (22) 101 09 59
Pokaż na mapie

partnerzy