Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Michalski

Siedziba główna
1ul. Waryńskiego 12/2, 75-950 Koszalin
Tel./Fax 94 342 66 90 (sekretariat)
Tel. 662 124 784 (radca prawny Bartosz Michalski)
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Specjalizacja kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Michalski to przyjazna firma prawnicza, która dysponuje bogatym doświadczeniem w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych, nawet w nietypowych sprawach.

Specjalizacje Kancelarii to:

  • prawo rodzinne i opiekuńcze,
  • spadkowe,
  • cywilne w pozostałym zakresie,
  • administracyjne i podatkowe,
  • gospodarcze, handlowe,
  • prawo pracy,
  • prawo własności przemysłowej
  • prawo zamówień publicznych.

Zlecone sprawy prowadzone są zarówno na etapie przed sądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.

W celu zapewnienia najwyższego standardu usług świadczonych przez Kancelarię wszelkie działania opierane są również na szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu współpracujących z nią prawników.

Kancelarię wspierają również specjaliści z różnych dziedzin prawa, w tym adwokat, radca prawny, notariusz, doradca podatkowy, biegły rewident, rzecznik patentowy, specjalista z zakresu bhp i ppoż. oraz tłumacz przysięgły.

Klientom Kancelarii zapewniana jest wysoka jakość usług prawnych, w ramach których oferowana jest fachowa opieka i należyte prowadzenie zleconych zadań w ustalonym terminie. Na każdym etapie działań zapewniane jest pełne zaangażowanie specjalistów, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdej zleconej sprawy.

Istotny dla Kancelarii jest dobry kontakt z klientem, zaufanie, rzetelne informowanie o wszelkich postępach w sprawie oraz dyspozycyjność.

Zespół

BARTOSZ MICHALSKI

RADCA PRAWNY

Kancelarię Radcy Prawnego założyłem w 2007r., już jako doświadczony prawnik. Wcześniej, od 2000 roku pracowałem w dużych kancelariach i urzędach administracji publicznej oraz instytucjach, gdzie udzielane były przeze mnie również darmowe porady prawne w sprawach rodzinnych, spadkowych i własnościowych.

Aktualnie, w ramach Kancelarii, oferuję usługi prawne skierowane do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, osób prawnych oraz organów administracji publicznej. Pomoc prawna świadczona jest także w języku angielskim.

Siedziba główna
ul. Waryńskiego 12/2, 75-950 Koszalin
Tel./Fax 94 342 66 90 (sekretariat)
Tel. 662 124 784 (radca prawny Bartosz Michalski)
Pokaż na mapie

wiper-pixel