Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmielewski

Siedziba główna
1ul. Przemysława Gintrowskiego 31, 02-697 Warszawa
tel: 22 85 333 88
fax: 22 85 333 89
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria prawna w Warszawie, świadcząca profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych i instytucji administracji publicznej. Zapewniamy wsparcie prawne prowadzonych projektów, udzielamy bieżących konsultacji i porad prawnych. Reprezentujemy Klientów podczas negocjacji biznesowych oraz przed sądami. Do naszych stałych Klientów zaliczają się m.in.: firmy oraz spółki, sądy powszechne, jednostki szkolnictwa, instytuty naukowe, zakłady budżetowe administracji publicznej i inne.

Klientów Kancelarii obsługują prawnicy i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym m.in. w największych spółkach operujących na ryku polskim. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami warszawskimi. Wsparcie merytoryczne zapewniają konsultanci w wielu branżach (m.in. budowlanej i informatycznej).

Kancelaria mieści się przy głównych arteriach komunikacyjnych (ul. Puławska i ul. P. Gintrowskiego – dawna ul. Rzymowskiego), na pierwszym piętrze reprezentacyjnego biurowca “Sky Office Center”, około kilometra od Urzędu Zamówień Publicznych i Krajowej Izby Odwoławczej, w sąsiedztwie mokotowskiego zagłębia biurowego.

Zespół

Leszek Chmielewski

RADCA PRAWNY

Od ponad 14-stu ekspert prawa zamówień publicznych, wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze prawnej firm. Obecnie radca prawny w Warszawie, właściciel Kancelarii.

Prowadził obsługę prawną procesów inwestycyjnych i zakupowych o wielomilionowych wartościach, oraz szkolenia prawne. Wieloletni praktyk, świadczył obsługę prawną podmiotów gospodarczych różnych branż (w tym branży informatycznej, energetycznej, budowlanej, medycznej, usług komunalnych), a także dla jednostek sądownictwa powszechnego i samorządowych. Pracował w Biurze Prawnym w Sygnity S.A. doradzając spółce oraz reprezentując wykonawcę w licznych sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądami powszechnymi. Pracował na rzecz zamawiających: jednostek administracji samorządowej, Sądu Okręgowego oraz Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie. Brał udział w udzieleniu licznych zamówień publicznych, wielokrotnie przewodniczył komisjom przetargowym, zajmował się nadzorowaniem całości prowadzonych postępowań przetargowych, kierując Wydziałem Zamówień Publicznych.

Świadczył bieżące doradztwo prawne dla przedsiębiorców, uczestniczył w negocjacjach kontraktów, sporządzał umowy (w tym umowy spółek), opinie prawne i pisma, pomagał odzyskiwać należności. Specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa: prawo zamówień publicznych, prawo cywilne, gospodarcze, prawo umów, autorskie, prawo nowych technologii (IT), prawo administracyjne i prawo budowlane.

Posiada poświadczenie bezpieczeństwa, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych i umożliwiające zapoznanie się z dokumentacją niejawną w przetargach w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa.

tel. +48 22 85 333 88

Emilia Jakuć

RADCA PRAWNY

Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz Studiów Podyplomowych Mediatorów Sądowych na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Od 2011 r. zdobywała doświadczenie w zakresie obsługi prawnej klientów indywidualnych i biznesowych w sektorze finanse i kancelariach prawnych. Jej doświadczenie procesowe obejmuje m.in. występowanie w sprawach cywilnych o odszkodowania oraz zadośćuczynienia. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie gospodarczym.

tel. +48 22 85 333 88

Wojciech Godzina

PRAWNIK

Aplikant radcowski przy OIRP w Warszawie. Absolwent prawa Wydzialu Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Stypendysta programu Erasmus na Uniwersytecie w Antwerpii. Był seminarzystą Sędziego Sądu Najwyższego prof. Mirosława Bączyka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sądach powszechnych, kancelariach prawnych oraz biurach syndyków.

Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek z zakresu m.in.: prawa cywilnego, budowlanego, ubezpieczeniowego, handlowego, przewozowego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego, prawa zamówień publicznych, postępowania egzekucyjnego, europejskego prawa gospodarczego i prawa pracy.

tel. +48 22 85 333 88

Sylwia Kitrasiewicz

ASYSTENT RADCY PRAWNEGO

Studentka na Wydziale prawa w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Kierunki kształcenia i specjalizacji: prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo gospodarcze oraz obsługa prawna przedsiębiorców.

W planach po ukończeniu studiów aplikacja radcowska.

tel. +48 22 85 333 88

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Przemysława Gintrowskiego 31, 02-697 Warszawa
tel: 22 85 333 88
fax: 22 85 333 89
Pokaż na mapie