Kancelaria Radcy Prawnego Robert Dudkowiak

Siedziba główna
1ul. Jana Pawła II 11 lok. 5, 62-300 Września
Telefon: 784 334 454
Pokaż na mapie
2UL. Młyńska 12 lok. 006, 61-730 Poznań
Telefon: 784 334 454
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii


                 Wszyscy ludzie są równi wobec prawa. Dobry adwokat jest tym, który robi różnicę …


ROBERT DUDKOWIAK KANCELARIA RADCY PRAWNEGO świadczy kompleksowe usługi prawne kierowane do klientów indywidualnych, organów administracji oraz przedsiębiorców. Podejmujemy się spraw trudnych i skomplikowanych o wielkiej wartości. Do prowadzonych spraw podchodzimy z najwyższą uwagą i starannością, dając tym samym gwarancję skutecznego działania.

ROBERT DUDKOWIAK KANCELARIA RADCY PRAWNEGO to zespół doświadczonych prawników - radców prawnych, adwokatów i aplikantów, dla których praca jest pasją, a wiedza i życzliwe podejście oraz zrozumienie problemów klienta kluczem do osiągnięcia sukcesu.

Kancelaria na co dzień współpracuje z Kancelarią z Berlina oraz doradcą podatkowym, posiadającym wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa podatkowego polskiego i niemieckiego oraz problematyki podatków na styku obu prawodawstw. Na terenie Niemiec reprezentujemy gospodarcze interesy przedsiębiorców, a także dbamy o sprawy indywidualnych obywateli (wypadki komunikacyjne, błędy medyczne oraz świadczeniami z tego tytułu).


W ZALEŻNOŚCI OD PAŃSTWA DECYZJI I POTRZEB:

Kompleksowo zajmiemy się Państwa sprawą

 • przygotujemy szczegółową analizę sprawy i przedstawimy Państwu jej wyniki
 • z najwyższą starannością przygotujemy stosowne dokumenty
 • będziemy Państwa reprezentować przed sądem bądź organem administracji
 • na naszą pomoc mogą Państwo liczyć aż do momentu wykonania orzeczenia sądu bądź decyzji organu administracji
 • w szczególności - w wykonaniu orzeczenia sądu - będziemy Państwa reprezentować przed komornikiem w postępowaniu o wykonanie zabezpieczenia (np. nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym) lub egzekucyjnym.

Udzielimy Państwu porad i opinii prawnych

 • sporządzimy wszechstronną opinię prawną bądź udzielimy porady prawnej w formie ustnej, pisemnej lub on-line
 • poinformujmy Państwa o obowiązującym stanie prawnym oraz przeważającej linii orzeczniczej
 • zwrócimy uwagę na zagrożenia związane z daną sprawą, a także wskażemy korzystne rozwiązania

Przygotujemy potrzebne dokumenty lub pisma

 • umowy
 • regulaminy
 • wezwania
 • oświadczenia o wypowiedzeniu lub odstąpieniu od umowy, a także
 • pisma w toku postępowania sądowego bądź administracyjnego.

Poprowadzimy rozmowy ugodowe

 • na Państwa życzenie poprowadził z profesjonalnym przedstawicielem drugiej strony negocjacje, prowadzące do zawarcia ugody pozasądowej,
 • zadbamy o dobrze skonstruowaną ugodę, pozwalającą zabezpieczyć Państwa interesy na wypadek, gdy druga strona nie będzie realizować określonych w niej warunków.


NASZĄ NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĄ SĄ KLIENCI

ROBERT DUDKOWIAK KANCELARIA RADCY PRAWNEGO to dynamicznie rozwijająca się kancelaria, zdobywająca zaufanie coraz większej liczby klientów, w większości z polecenia. Wyznacznikiem zadowolenia klientów Kancelarii i skuteczności jej działania są także opinie zamieszczone w zakładce "Opinie". 

Kancelaria jest partnerem w sieci Kancelarie RP objętej patronatem dziennika Rzeczpospolita.

                                                            Zapraszamy do współpracy

                                                            Robert Dudkowiak - Radca prawny

Zespół

Robert Dudkowiak

RADCA PRAWNY

Radca prawny Robert Dudkowiak ukończył w 2003 roku studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a pracę magisterską z zakresu prawa administracyjnego przygotował pod kierunkiem ówczesnego Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego - prof. dra hab. Romana Hausera. W latach 2009-2012 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i w sierpniu 2012 r. złożył z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski.

Radca prawny Robert Dudkowiak posiada wieloletnie i bogate doświadczenie zawodowe, które zaczął zdobywać już w czasie studiów. W szczególności doświadczenie zdobywał w pracy dla wiodących i największych w swoich branżach podmiotów gospodarczych, w tym w spółkach z kapitałem międzynarodowym i krajowym, a także udzielał pomocy prawnej dla osób fizycznych. Prowadził i brał udział w sprawach o zróżnicowanej tematyce i stopniu skomplikowania. W ramach świadczonej pomocy prawnej brał udział w wielu postępowaniach administracyjnych i sądowych, w tym o znacznej wartości majątkowej.

Sławomir Wójcik

RADCA PRAWNY

Radca prawny od 1999 r., zajmuje się wyłącznie obsługą biznesu.

Bogate doświadczenie w sprawach spółek prawa handlowego i grup kapitałowych, oraz Krajowego Rejestru Sądowego. Szeroka praktyka w dziedzinie zakładania i przekształceń spółek oraz ich restrukturyzacji, fuzji i przejęć (M&A) oraz różnego rodzaju umów o współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi.

Drugi główny obszar specjalizacji to umowy w zakresie działalności gospodarczej. Szczególnie doświadczony w sprawach dystrybucji FMCG i umów z największymi producentami i dystrybutorami, sieciami hurtowymi i detalicznymi. Także komercyjne umowy najmu (Retail) dla hurtu i detalu, projekty wdrożeniowe systemów informatycznych np. klasy ERP, WMS, sprawy nieuczciwej konkurencji, w tym także procesy o milionowej wartości.

Radca prawny Sławomir Wójcik zajmuje się również - z uwagi na bogate doświadczenie w tym zakresie - cenami transferowymi i wszelkimi formalnościami z tym związanymi.

Włada językiem angielskim.

Karina Skowrońska

STARSZY PRAWNIK

Karina Skowrońska odbywa studia prawnicze na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, osiągając bardzo dobre wyniki w nauce. W Kancelarii zajmuje się w szczególności zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego (m.in. dochodzeniu roszczeń od ubezpieczycieli z tytułu wypadków komunikacyjnych) i ubezpieczeń społecznych.

W pracy pomaga jej rzetelność i konsekwencja w działaniu.

Biegle włada j.angielskim i j.rosyjskim.

Damian Kopiński

APLIKANT RADCOWSKI

Damian Kopiński ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w ramach którego przygotowywał pracę magisterską i odbywał seminarium podczas studiów, a także w prawie ubezpieczeniowym.

W tej ostatniej dziedzinie legitymuje się znacznym doświadczeniem praktycznym, które zdobywał przez ponad 2 lata pracując w jednej z poznańskich kancelarii radcowskich, obsługującej szereg towarzystw ubezpieczeniowych.

Marta Walczak

ASYSTENTKA

Marta Walczak odbywa studia prawnicze. Wiedza i umiejętności zdobywane w czasie nauki pomagają jej zajmować się sprawami egzekucyjnymi, a także wypowiadać się w sprawach odszkodowawczych.

Marta Walczak zajmuje się w Kancelarii również obsługą klientów.

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Jana Pawła II 11 lok. 5, 62-300 Września
Telefon: 784 334 454
Pokaż na mapie