Siedziba główna
1ul. Bartoszewicza 3 lok. 24, 00-337 Warszawa
tel.: + 48 22 252 55 88
fax.: + 48 22 253 65 97
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Nasz zespół, kierowany przez radcę prawnego Krzysztofa Rąpałę, tworzą prawnicy posiadający wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorstw indywidualnych.

Specjalizujemy się w obszarach:

  • doradztwa transakcyjnego w procesach fuzji i przejęć (M&A),
  • prawa korporacyjnego oraz
  • prawa rynku nieruchomości.

Reprezentujemy również naszych Klientów w licznych postępowaniach sądowych oraz arbitrażowych.

We współpracy z Klientami, obok profesjonalizmu i wysokiego poziomu merytorycznego, stawiamy na kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Doradzamy i wskazujemy najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania prawne, zapewniając przy tym wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, jak również pomoc w przygotowywaniu dokumentacji transakcyjnej i korporacyjnej.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi i finansowymi, biegłymi rewidentami oraz agencjami public relations, zapewniając w ten sposób naszym Klientom wsparcie również w tych obszarach biznesowej działalności, które nierozłącznie wiążą się ze skutkami działań prawnych.

Budujemy partnerskie relacje z każdym Klientem, oparte na dyskrecji, zrozumieniu i zaufaniu. O tym, iż wyróżnia nas wysoki poziom świadczonych usług oraz zaangażowanie, świadczy zaufanie jakim darzą nas wiodące podmioty z wielu różnych gałęzi biznesu.

Siedziba główna
ul. Bartoszewicza 3 lok. 24, 00-337 Warszawa
tel.: + 48 22 252 55 88
fax.: + 48 22 253 65 97
Pokaż na mapie