Siedziba główna
1Al. Gen. J.Hallera 140/112, 80-416 Gdańsk
tel.: +48 516 973 576
tel.: +48 505 822 858
Pokaż na mapie
2ul. Świętojańska 91/1, 81-381 Gdynia
tel.: + 48 798 322 262
tel.: + 48 798 324 100
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Szanowni Państwo,

Zapraszam do zapoznania się z historią kancelarii Legal Salutaris i z wartościami, którymi kierujemy  się w prowadzeniu naszej działalności.

Pomysł na Legal Salutaris zrodził się z naszych osobistych doświadczeń. Przechodząc przez trudny czas rozpadu Rodzin dostrzegliśmy, jak bardzo potrzebna jest usługa łącząca profesjonalne wsparcie prawne na sali sądowej z pomocą adwokata na co dzień.

Nasze motto „W sprawach rodzinnych jesteśmy przy Tobie” traktujemy bardzo poważnie, bo wiemy, że w sytuacji dużych problemów rodzinnych skuteczna i pełna pomoc prawna (także w weekendy) jest na wagę złota. Dlatego skupiamy się na tym, by zaproponować rozwiązania, które pomogą rozstać się bez niepotrzebnych emocji i zatargów.

Praca dla Państwa jest dla nas misją. Jesteśmy do pełnej dyspozycji, siedem dni w tygodniu. Zawsze znajdujemy czas na rozmowę i spotkanie. Wiemy z własnego doświadczenia, że w tym ciężkim okresie istotna jest możliwość spokojnej i merytorycznej rozmowy z osobami, które oprócz wysłuchania potrafią wesprzeć radą. Co więcej – pochylą się nad sporem i zaproponują rozwiązania najlepsze z punktu widzenia dzieci.

W Legal Salutaris gwarantujemy organizację pomocy prawnej z „ludzką twarzą”. Adwokat obsługujący sprawę w pełni przygotuje Państwa do stawiennictwa przed sądem. Udzieli w tym zakresie wszelkich potrzebnych wskazówek i porad.

Od pierwszego momentu zostaną Państwo także objęci opieką doradcy ds. rodzinnych – Concierge. Jest to osoba, która będąc do Państwa dyspozycji wysłucha problemów i obaw oraz doradzi jak postępować. Dołożymy wszelkich starań, aby ten trudny moment związany z rozpadem Rodziny przeszli Państwo możliwie najmniej boleśnie. Nasze wsparcie pomoże w codziennej egzystencji oraz w normalnym funkcjonowaniu w społeczeństwie.

Wszystkim Klientom tłumaczymy, że równowaga psychiczna jest istotna dla nich samych, ale jeszcze bardziej dla dzieci, które wychowują, i za które są odpowiedzialni. Pamiętajmy, rozwodząc się przestajemy być małżonkami, ale na zawsze pozostajemy Rodzicami.

Zapraszam serdecznie na spotkanie informacyjne, w trakcie którego wysłuchamy Państwa, przedstawimy szczegóły oferty Legal Salutaris oraz sposób naszego zaangażowania w Sprawę. Na spotkanie można umówić się telefonicznie lub przez e-mail.

Zespół

KRZYSZTOF KULWIKOWSKI

ADWOKAT

Adwokat Krzysztof Kulwikowski związany jest z Legal Salutaris od sierpnia 2013 r. Wspólnik w Legal Salutaris od grudnia 2016 r. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Związany z pomorską palestrą od 2010 roku, w roku 2013 wpisany na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku.

Specjalizuje się w szeroko rozumianych sprawach z zakresu problemów rodzinnych, a także sprawach majątkowych rodzinnych, także w sprawach o odszkodowania i sprawach karnych. Koncentruje się również na sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i prawa karnego.

Włada językiem angielskim.

JULIA RYBCZYŃSKA

RADCA PRAWNY

Radca prawny Julia Rybczyńska związana jest z Legal Salutaris od czerwca 2018 r. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W roku 2016 wpisana listę Okręgowych Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Specjalizuje się w szeroko rozumianych sprawach z zakresu problemów rodzinnych, a także w prawie umów. Koncentruje się również na sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i prawa pracy, w tym dot. zakazu konkurencji

Doświadczenie zdobyła współpracując z wielkopolskimi kancelariami oraz świadcząc pomoc prawną na rzecz trójmiejskich przedsiębiorstw.

Włada językiem angielskim.

PAULA BORZYSZKOWSKA-TEKIELI

ADWOKAT

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, praca dyplomowa z zakresu prawa rodzinnego, na temat małżeńskich ustrojów majątkowych w Polsce. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Związana z pomorską palestrą od 2012 roku, w roku 2015 wpisana na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Doświadczenie uzyskała współpracując z kancelariami adwokackimi oraz radcowskimi na terenie Trójmiasta.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, szeroko pojętego prawa cywilnego oraz prawa karnego, w tym prawa karnego gospodarczego.

Biegle włada językiem angielskim, w tym prawniczym językiem angielskim.

Siedziba główna
Al. Gen. J.Hallera 140/112, 80-416 Gdańsk
tel.: +48 516 973 576
tel.: +48 505 822 858
Pokaż na mapie

wiper-pixel