Oferta

Zapraszamy wszystkich prawników do współpracy w dwóch obszarach:

Prezentacja wizytówki kancelarii
w katalogu wizytówek
Publikacja tekstów i świadczenie
usług prawnych on-line

Co zyskasz?

Do Twojej dyspozycji w ramach serwisu:

Wizytówka

Zaprezentujemy kompletną wizytówkę Twojej kancelarii klientom szukającym porady prawnej w dziedzinie, w której się specjalizujesz

Twoje teksty

Opublikujemy w serwisie z poradami prawnymi www.experto24.pl, odwiedzanym miesięcznie przez 500 000 użytkowników szukających pomocy prawnej

Usługi prawne
On-line

Użytkownicy serwisu szukają pomocy prawnej eksperta. Wypełniając formularz przedstawią Ci swój problem do wyceny

Raport skuteczności Twojej wizytówki

W każdym czasie uzyskasz szczegółową informację o ruchu na stronie Twojej wizytówki

E-mailing do naszych klientów

Informacje o Twojej kancelarii wyślemy do klientów Wydawnictwa „Wiedza i Praktyka” w specjalnie przygotowanej wiadomości

Polecane kancelarie

Wizytówkę Twojej kancelarii zaprezentujemy klientom w specjalnej strefie 12 portali tematycznych dla biznesu

Załóż wizytówkę

Propozycja współpracy

Zapraszamy do współpracy prawników zainteresowanych:

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt:
e-mail: [email protected]
telefon: +48 660 404 163

Pobierz ofertę w PDF

Katalog wizytówek – najlepszy sposób na to, aby Twojej kancelarii przybywało klientów.

Zapraszamy do współpracy w zakresie prezentacji wizytówki kancelarii w serwisie www.katalogkancelarii.pl

Zdecyduj się na wizytówkę w Katalogu Kancelarii już dziś – wybierz pakiet najlepszy dla swojej kancelarii i pozwól klientom szybciej do niej dotrzeć!

W zależności od tego, który pakiet wybierzesz, możesz zaprezentować swoją kancelarię
i jej działalność w różnym stopniu. Ważne, że zaprezentujesz ją w serwisie, z którego korzysta codziennie kilkanaście tysięcy osób poszukujących porad prawnych.

Wybierz i korzystaj z najlepszego pakietu dla Twojej kancelarii

Oferta
BASIC
SILVER
PAKIET GOLD

najczęsciej wybierany przez kancelarie

Serwis katalogkancelarii.pl
WIARYGODNY PARTNER

publikacja wizytówki kancelarii w serwisie katalogkancelarii.pl

Serwis experto24.pl
17 000 PORAD PRAWNYCH
500 000 UŻYTKOWNIKÓW MIESIĘCZNIE

publikacja tekstów kancelarii w serwisie
pozyskiwanie zamówień na usługi prawne przez formularz on-line
powiązanie tekstu kancelarii z jej wizytówką
publikacja wizytówki w strefie „katalog kancelarii”
serwisu experto24.pl

12 portali tematycznych dla biznesu
55 000 ARTYKUŁÓW I PORAD PRAWNYCH
2 000 000 UŻYTKOWNIKÓW MIESIĘCZNIE

 • Portal spółka z o.o.: spolkazoo.pl
 • Portal ochrony danych osobowych: poradyodo.pl
 • Portal finansowo-księgowy: portalfk.pl
 • Portal kadrowy: portalkadrowy.pl
 • Portal transport-expert: transport-expert.pl
 • Portal zarządzanie w ochronie zdrowia: serwiszoz.pl
 • Portal zamówień publicznych: portalzp.pl
 • Portal BHP: portalbhp.pl
 • Portal oświatowy: portaloswiatowy.pl
 • Portal ochrony środowiska: serwisochronysrodowiska.pl
 • Portal inwestora: serwis-inwestora.pl
 • Portal prawo nieruchomości: prawonieruchomosci24.pl
publikacja wizytówki w specjalnie wydzielonej strefie
„polecane kancelarie” w 12 portalach tematycznych
raport skuteczności wizytówki kancelarii za dowolny okres
jeden e-mailing do klientów „Wiedza i Praktyka” w specjalnie przygotowanej wiadomości

Specjalna oferta dla kancelarii bez strony www

opracowanie strony www (landing page) kancelarii przy umowie na minimum 24 miesiące

Załóż wizytówkę

Usługi prawne on-line - pomoc prawnika w zasięgu ręki

Zapraszamy do współpracy w zakresie udzielania porad, opinii prawnych lub innych usług prawnych on-line w serwisie www.experto24.pl

Experto24.pl jest jednym z największych interdyscyplinarnych portali, docierającym każdego dnia do kilkunastu tysięcy użytkowników szukających pomocy prawnej w rozwiązaniu swojego problemu lub problemu firmy. 
Dzięki usłudze prawnej on-line użytkownik serwisu mam możliwość skontaktowania się z wybraną kancelarią prawną w celu przedstawienia swojego problemu i uzyskania bezpłatnej informacji o zakresie i cenie usługi prawnej.

Formularz zamówienia usługi prawnej on-line przypisany jest do każdego tekstu opublikowanego w serwisie. Jeżeli opisany przez Ciebie problem zainteresuje użytkownika, potencjalny klient ma możliwość opisania problemu i skontaktowania się z Twoją kancelarią. 

W przypadku nie przyjęcia usługi do realizacji przez Twoją kancelarię, zapytanie klienta przekazywane jest innej kancelarii specjalizującej się w danej problematyce.

Załóż wizytówkę

Przewodnik po ofercie Katalogu wizytówek

W zależności od wybranej oferty, możesz zaprezentować i promować swoją kancelarię w różny sposób, a tym samym docierać do grup różnych klientów.

ABONAMENT GOLD

Wybierając ten abonament, zyskujesz najwięcej: wszystko to, co obejmują oferty BASIC i SILVER oraz 3 dodatkowe udogodnienia, które znacznie zwiększają możliwości pozyskiwania klientów, promocji Twojej kancelarii i budowania jej renomy.

Publikacja wizytówki Twojej kancelarii w strefie „Polecane kancelarie” 12 portali tematycznych dla biznesu z łącznym ruchem 1 500 000 odwiedzin miesięcznie. W ciągu roku to prawie 25 000 000 odwiedzin osób szukających konkretnej porady prawnej dla swojej firmy.

 • Portal spółka z o.o.: spolkazoo.pl
 • Portal ochrony danych osobowych: poradyodo.pl
 • Portal finansowo-księgowy: portalfk.pl
 • Portal kadrowy: portalkadrowy.pl
 • Portal transport-expert: transport-expert.pl
 • Portal zarządzanie w ochronie zdrowia: serwiszoz.pl
 • Portal zamówień publicznych: portalzp.pl
 • Portal BHP: portalbhp.pl
 • Portal oświatowy: portaloswiatowy.pl
 • Portal ochrony środowiska: serwisochronysrodowiska.pl
 • Portal inwestora: serwis-inwestora.pl
 • Portal prawo nieruchomości: prawonieruchomosci24.pl

Portale oprócz popularności cieszą się także uznaniem użytkowników ze względu na jakość i wysoki poziom merytoryczny publikowanych w nim porad – czytelnicy mają zaufanie do zamieszczanych w nim treści, również jeśli chodzi o polecenie danej kancelarii. Pomyśl, jak bardzo pomaga to w zdobywaniu klientów. Często nie mają oni zbyt wiele czasu na szukanie, zwłaszcza gdy mają problem niecierpiący zwłoki.
Patrząc z biznesowego punktu widzenia, tacy klienci, z zasobnym portfelem, to klienci najbardziej pożądani. I zainteresowanie takich właśnie klientów gwarantuje Ci wizytówka umieszczona w strefie „Polecane kancelarie” 12 portali tematycznych.

Dostęp do raportu skuteczności na stronie wizytówki Twojej kancelarii Dzięki raportowi skuteczności wiesz ile osób przegląda wizytówkę Twojej kancelarii. Wiesz, co klientów najbardziej interesuje, gdy przeglądają tę wizytówkę, a tym samym zyskujesz możliwość optymalizacji strony i dopasowania treści tak, aby były jeszcze bardziej interesujące dla Twoich klientów.

Jeden e-mailing do klientów Wiedza i Praktyka promujący Twoją kancelarię Docierasz z informacją o swojej kancelarii do określonej grupy odbiorców, np. właścicieli firm, prezesów spółek, inwestorów, kierowników działów finansowych i kadrowo-płacowych, zarządców nieruchomości, zamawiających i wykonawców. Możesz wybrać tę grupę w zależności od tego, w jakiej dziedzinie prawa specjalizuje się Twoja kancelaria. W ten sposób trafiasz z ofertą swoich usług do osób, które są nimi najbardziej zainteresowane.

Zdecyduj się na abonament GOLD, jeśli Twoja kancelaria świadczy szeroki zakres usług prawnych i chcesz aby Twoja oferta trafiała do możliwie najszerszego kręgu odbiorców Wybierz go, jeśli chcesz korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie oferują Katalog Kancelarii i Experto24, zależy Ci na ukierunkowanym i skutecznym promowaniu swojej kancelarii.

ABONAMENT SILVER

Ten abonament gwarantuje Ci, wszystkie udogodnienia, które otrzymujesz w ofercie Basic (publikacja wizytówki w serwisie Katalog Kancelarii, redakcja tekstów pod Google oraz ich publikacja w serwisie Experto24) – z 3 bardzo ważnymi różnicami:

Pozyskiwanie zamówień na usługi kancelarii poprzez formularz on-line Potencjalni klienci, którzy czytają jedną z 17 000 porad w serwisie Experto24, mogą za pomocą formularza umieszczonego pod tekstem kontaktować się z jego autorem - prawnikiem z Twojej kancelarii, zadając pytanie i uzyskując odpowiedź za pośrednictwem Wiedza i Praktyka.

Odesłanie do wizytówki kancelarii bezpośrednio z tekstu Czytając poradę, Twoi przyszli klienci widzą odesłanie do wizytówki Twojej kancelarii od razu przy opublikowanym tekście.

Publikacja wizytówki w strefie „katalog kancelarii” Dodatkowo zyskujesz możliwość skuteczniejszej promocji swojej kancelarii – Twoją wizytówkę widać w kategoriach tematycznych serwisu Experto24, które sam możesz wybrać, np. w zależności od tego, w czym specjalizuje się Twoja kancelaria. Przyszli klienci, którzy szukają kancelarii w zależności od specjalizacji/dziedziny prawa: np. prawo podatkowe, prawo rodzinne, prawo cywilne etc. od razu widzą Twoją wizytówkę na liście wyników wyszukiwania. Tym samym, więcej klientów wybiera Twoją kancelarię, aby poprosić o wycenę usługi w sprawach, którymi kancelaria zajmuje się na co dzień. Twoja kancelaria, mając wizytówkę w serwisie odwiedzanym miesięcznie przez 500 000 użytkowników, jest znana większej liczbie użytkowników, co przekłada się na wzrost liczby klientów.

Zdecyduj się na abonament SILVER, jeśli Twoja kancelaria specjalizuje się w węższym zakresie tematycznym i zależy Tobie na dotarciu głównie do klientów indywidualnych. Ten abonament zapewni Ci promocję Twojej kancelarii w cenie... dwóch opinii prawnych udzielanych użytkownikom serwisu. Zyskasz bardzo wiele za tak niewiele.

ABONAMENT BASIC

Możesz opublikować wizytówkę Twojej kancelarii w serwisie Katalog Kancelarii. Możesz publikować w serwisie Experto24.pl teksty porad prawnych tak często, jak zechcesz, podpisują je swoim imieniem i nazwiskiem lub nazwą kancelarii.

Zyskujesz również profesjonalną redakcję publikowanych tekstów pod kątem pozycjonowania i wyszukiwania w Google (SEO). W wynikach udostępnionych przez wyszukiwarki internetowe, teksty te pokazują się na wysokiej pozycji, co sprzyja pozyskiwaniu klientów i budowaniu renomy kancelarii.

Zdecyduj się na ofertę Basic, gdy nie jesteś jeszcze do końca przekonany, jak korzystne jest dla Twojej kancelarii promowanie Twojej wizytówki w strefie „Katalog Kancelarii” serwisu Experto24.pl, czy specjalnej strefie „Polecane Kancelarie” w 12 portalach tematycznych. Gdy z czasem przekonasz się, jak wielu klientów przybyło kancelarii dzięki tej usłudze, możesz w każdej chwili przejść na abonament SILVER lub GOLD.

Katalog kancelarii

Wiedza i Praktyka powstało w 1997 roku. Ideą twórców firmy było stworzenie wydawnictwa dla fachowców i specjalistów, które dzięki profesjonalnym publikacjom będzie wspierać czytelników w praktycznym stosowaniu przepisów prawa.

Po publikacje wydawnictwa codziennie sięgają dziesiątki tysięcy firm i osób fizycznych w całej Polsce.

Dziś odbiorcami oferty Wiedza i Praktyka są przede wszystkim specjaliści zatrudnieni w firmach prywatnych, instytucjach publicznych i samorządowych, właściciele prowadzący małe i duże firmy oraz zarządzający dużymi przedsiębiorstwami, a także osoby fizyczne szukające pomocy w rozwiązaniu problemów prawnych, z którymi się zetknęły.

Dla wygody swoich klientów i by optymalnie dostosować się do ich potrzeb, Wiedza i Praktyka wykorzystuje coraz nowocześniejsze środki przekazu informacji – począwszy od tradycyjnych wydawnictw papierowych: miesięczników, książek i magazynów, przez publikacje na nośnikach elektronicznych, portale tematyczne, na materiałach video skończywszy.

Częścią Wiedza i Praktyka, jednego z największych wydawców branżowych w Polsce, są również serwisy tematyczne:

 • Portal spółka z o.o.: spolkazoo.pl
 • Portal ochrony danych osobowych: poradyodo.pl
 • Portal finansowo-księgowy: portalfk.pl
 • Portal kadrowy: portalkadrowy.pl
 • Portal transport-expert: transport-expert.pl
 • Portal zarządzanie w ochronie zdrowia: serwiszoz.pl
 • Portal zamówień publicznych: portalzp.pl
 • Portal BHP: portalbhp.pl
 • Portal oświatowy: portaloswiatowy.pl
 • Portal ochrony środowiska: serwisochronysrodowiska.pl
 • Portal inwestora: serwis-inwestora.pl
 • Portal prawo nieruchomości: prawonieruchomosci24.pl

Ich użytkownicy, poszukujący porad prawnych, znajdują w nim tysiące artykułów i porad prawnych z wielu dziedzin prawa. Bezpośrednio wpływa to na ich pozycjonowanie, który stale utrzymuje się na najwyższych stronach w wynikach wyszukiwania podawanych przez wyszukiwarki internetowe.

wiper-pixel