KatalogKancelarii.pl

Znajdź kancelarię prawną w swojej okolicy.

KatalogKancelarii.pl to platforma łącząca w możliwie najlepszy (szybki i skuteczny) sposób specjalistów i ekspertów z osobami szukającymi pomocy prawnej w rozwiązaniu konkretnego problemu zawodowego lub osobistego.

Dla Państwa wygody, a także optymalnego dostosowania się do Państwa potrzeb, wykorzystaliśmy nowoczesne środki przekazu informacji, umożliwiające kompleksowe podejście do tematu szukania, nawiązywania współpracy i załatwienia sprawy przez kancelarię prawną.

W ramach serwisu, użytkownicy mają do swojej dyspozycji:

Wizytówki
kancelarii prawnych

Kompletna informacja o kancelarii prawnej (mapa dojazdu, specjalizacje, opis kancelarii, zdjęcia prawników i kancelarii, adres strony internetowej, dane kontaktowe)

Usługi prawne
on-line

Użytkownicy serwisu szukający pomocy prawnej eksperta mają możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny swojego problemu w wybranej przez siebie kancelarii

Porady na experto24.pl

Bezpłatne porady prawne powiązane z kancelariami specjalizującymi się w danej tematyce. Codziennie nowe teksty w serwisie odwiedzanym przez
500 000 użytkowników miesięcznie

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy jeden z największych serwisów tematycznych z bezpłatnymi poradami prawnymi www.experto24.pl.

Jego użytkownicy, w poszukiwaniu porady prawnej, znajdują tutaj tysiące bezpłatnych porad prawnych z wielu dziedzin prawa. Codziennie przybywają nowe porady, pojawiają się nowe kategorie tematyczne. Znajdując interesujący tekst, mogą Państwo od razu skontaktować się z jego autorem – kancelarią, która specjalizuje się w danym zagadnieniu.

Funkcjonalności serwisu

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy różne sposoby zaprezentowania usług prawnych swojej kancelarii:

KATALOG WIZYTÓWEK

ŁĄCZYMY KLIENTÓW Z TWOJĄ KANCELARIĄ

Zapraszamy do współpracy w zakresie prezentacji wizytówki kancelarii w serwisie www.katalogkancelarii.pl.

Katalog kancelarii jest częścią experto24 – serwisu z poradami prawnymi docierającego do 500 000 użytkowników miesięcznie

POMOC PRAWNA ON-LINE

POMOC PRAWNIKA W ZASIĘGU RĘKI

Dzięki usłudze prawnej on-line użytkownik serwisu ma możliwość skontaktowania się z kancelarią w celu przedstawienia swojego problemu i uzyskania informacji o zakresie, cenie i sposobie realizacji usługi.

O ile charakter sprawy na to pozwoli, po dokonaniu płatności, usługa realizowana jest on-line.

PORADY NA EXPERTO24.PL

PRZECZYTAJ I SKONTAKTUJ SIĘ Z PRAWNIKIEM

Experto24.pl jest jednym z największych interdyscyplinarnych portali, docierającym każdego dnia do kilkunastu tysięcy użytkowników szukających pomocy prawnej w rozwiązaniu swojego problemu lub problemu firmy.

Do każdego tekstu opublikowanego w serwisie dołączony jest formularz zamówienia usługi prawnej
on-line. Jeżeli użytkownika zainteresuje omówiony w poradzie problem, istnieje możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kancelarią, która jest autorem porady.

WIZYTÓWKA TWOJEJ KANCELARII

TWOJA KANCELARIA W ZASIĘGU RĘKI

Kompletna informacja o kancelarii prawnej

  • mapa dojazdu
  • adres strony internetowej, dane kontaktowe
  • specjalizacje
  • opis kancelarii
  • zdjęcia prawników I kancelarii
  • usługi prawne on-line

Dzięki zamieszczeniu wizytówki w serwisie katalogkancelarii.pl Państwa kancelaria jest widoczna dla klientów, którzy pierwsze kroki w rozwiązaniu problemu prawnego robią przeszukując Internet. Szukając najbliższej lub specjalizującej się w danej dziedzinie kancelarii trafiają na pełen opis świadczonych przez Państwa usług oraz pełne dane kontaktowe umożliwiające prosty i szybki kontakt.

Dzięki usłudze prawnej on-line użytkownik serwisu ma możliwość skontaktowania się z Państwem w celu przedstawienia swojego problemu i uzyskania informacji o zakresie, cenie i sposobie realizacji usługi. O ile charakter sprawy na to pozwoli, po dokonaniu płatności, usługa realizowana jest on-line.

wiper-pixel