KL Law Polska Kancelaria prawna

Siedziba główna
1Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk
58 380 26 56
Pokaż na mapie
2Śląska 53C/302, 81-304 Gdynia (budynek XENON Business Park, III piętro)
58 380 26 56
Pokaż na mapie
3Grzybowska 87, 00-844 Warszawa (budynek CONCEPT Tower, VII piętro)
58 380 26 56
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria prawna KL Law Polska to zespół prawników posiadający odpowiednie przygotowanie teoretyczne oraz merytoryczne do prowadzenia spraw z zakresu upadłości konsumenckiej oraz upadłości przedsiębiorców. Stan przepisów dotyczących upadłości konsumenckiej w 2017 roku nie uległ żadnej zmianie od czasu dwóch ostatnich nowelizacji i tym samym warunki umożliwiające ogłoszenie upadłości przez sąd wciąż są na tyle zliberalizowane, że liczba upadłych z miesiąca na miesiąc przybywa.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz mocodawca uzyskał oczekiwany efekt w postaci oddłużenia.

Prawnicy kancelarii prawnej KL Law Polska przeprowadzili już szereg postępowań upadłościowych na przestrzeni lat 2015 – 2017 w stosunku do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, a także zadłużonych przedsiębiorców.

Reprezentowaliśmy klientów w sprawach o upadłość w takich miastach jak: Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław, Szczecin, Bydgoszcz i wielu innych.

Sprawy o upadłość konsumencką, czy upadłość przedsiębiorcy prowadzimy na terenie całego kraju.

Upadłość Konsumencka | Upadłość przedsiębiorcy | Restrukturyzacja przedsiębiorstwa

Usługi świadczone przez prawników Kancelarii prawnej KL Law Polska obejmują w głównej mierze zagadnienia związane z prawem upadłościowym – ze szczególnym uwzględnieniem upadłości konsumenckiej oraz upadłości przedsiębiorców, a także prawem restrukturyzacyjnym – restrukturyzacja przedsiębiorstwa.

W tym zakresie udzielamy porad prawnych, prowadzimy negocjacje z wierzycielami, przygotowujemy i prowadzimy sprawy o ogłoszenie upadłości, bądź wszczęcie postępowania restrukturyzacyjnego.

Ponadto, pomagamy w doborze odpowiedniej formy prawnej przedsiębiorstwa w celu uniknięcia problemów z niewypłacalnością wynikającą z aktywnej działalności biznesowej.

Zespół

Filip Kozik

PREZES ZARZĄDU - PRAWNIK

Prezes Zarządu Kancelarii prawnej KL Law Polska Sp. z o.o.

Prawnik, którego zainteresowania skupiają się na prawie upadłościowym, handlowym oraz zagadnieniach związanych z windykacją należności.

Justyna Nowak-Trojanowska

ADWOKAT

Adwokat, który nadzoruje i prowadzi postępowania procesowe w sprawach o upadłość konsumencką oraz upadłość przedsiębiorcy.

Posiada szeroką wiedzę na temat prawa upadłościowego, handlowego oraz cywilnego.

Przemysław Pawlik

SPECJALISTA DS. UPADŁOŚCIOWYCH

Specjalista ds. upadłościowych, wspiera dział prawny kancelarii, który zajmuje się przygotowywaniem spraw z zakresu upadłości konsumenckiej.

Siedziba główna
Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk
58 380 26 56
Pokaż na mapie

wiper-pixel