Siedziba główna
1ul. Biskupińska 23, 30-732 Kraków
+48 660 504 755
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria jest połączeniem dogłębnej wiedzy z doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem doradztwa na rzecz przedsiębiorców, organów władzy publicznej oraz osób fizycznych w szerokim zakresie spraw wymagających fachowej obsługi prawnej. Główne pole jej działalności stanowi obsługa prawna przedsiębiorców i doradztwo w sprawach gospodarczych oraz reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi.

Zespół

Ewelina Badura

RADCA PRAWNY, DOKTOR NAUK PRAWNYCH. ZAŁOŻYCIEL KANCELARII

Ukończyła prawo i międzynarodowe stosunki gospodarcze. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Doświadczenie zdobywała pracując na stanowisku prawnika w kancelariach prawnych i spółkach, a także zarządzając działem prawnym dużej instytucji kultury.

Ekspert prawny Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ds. oceny projektów z zakresu prawa cywilnego. Należy do Stowarzyszenia International Association for Artificial Intelligence and Law.

Wykładowca uniwersytecki. Prelegentka na wielu konferencjach, seminariach i szkoleniach. Autorka licznych publikacji branżowych oraz naukowych, w tym monografii. Doradza klientom w języku polskim i angielskim.

+48 660 504 755
Siedziba główna
ul. Biskupińska 23, 30-732 Kraków
+48 660 504 755
Pokaż na mapie