SABUDA + NĘDZA - RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

Siedziba główna
1ul. Mazowiecka 2/1, 30-036 Kraków
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Prawna SABUDA + NĘDZA – RADCOWIE PRAWNI to spółka partnerska powstała w wyniku połączenia się dwóch niezależnie działających Kancelarii, posiadających bogate doświadczenie w zakresie usług prawniczych, zdobyte na terenie Małopolski, Śląska i Podkarpacia.

Usługi

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne, doradztwo finansowe i inwestycyjne na rzecz Klientów korporacyjnych, a także pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych. W ramach świadczonych usług współpracujemy z krajowymi oraz zagranicznymi Kancelariami, a także indywidualnymi Radcami Prawnymi, Adwokatami, Notariuszami i Doradcami Podatkowymi.

Zespół

Kancelaria posiada wykwalifikowany zespół umożliwiający rzetelne i kompleksowe poprowadzenie każdej zleconej sprawy. Młody, a co istotne, doświadczony i w pełni profesjonalny zespół stanowi gwarancję najwyższej satysfakcji naszych Klientów z wyników naszej pracy. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Dla Nas liczy się przede wszystkim Człowiek, dlatego świadczymy także pomoc pro publico bono, udzielając bezpłatnych porad prawnych.

Specjalizacja

Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, administracyjnym, podatkowym, pracy i ubezpieczeń społecznych, handlowym, własności intelektualnej, w postępowaniu cywilnym, administracyjnym i sądowo – administracyjnym. Prowadzimy także pełną obsługę procesów inwestycyjnych i budowlanych, jak również doradztwo w sprawach optymalizacji podatkowej oraz postępowaniu upadłościowym lub naprawczym.

Siedziba główna
ul. Mazowiecka 2/1, 30-036 Kraków
Pokaż na mapie