Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Morlewski

Siedziba główna
1ul. Zdzisława Jamrożka 6/2, 20-153 Lublin
Telefon: 518 841 148
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego specjalizujące się w odszkodowaniach.

Kancelaria zajmuję się reprezentacją Klientów w sprawach o odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę za wypadki drogowe, w których stracili oni bliską osobę. Szczegółowe informacje na podstronie: https://morlewski.pl/odszkodowania/?p=odszkodowania/. 

NIE PODEJMUJEMY SIĘ PROWADZENIA INNYCH SPRAW NIŻ SPRAWY O ODSZKODOWANIE PO ŚMIERCI BLISKIEJ OSOBY W WYPADKU DROGOWYM, PORAD PRAWNYCH UDZIELAMY TYLKO W TYCH SPRAWACH.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Lublinie, jednak jako radca prawny świadczę usługi na rzecz Klientów z całego kraju. Pomagamy uzyskać odszkodowanie powypadkowe w takich miastach jak Zamość, Radom, Siedlce, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Kielce, Kraków, Warszawa, Płock, Łomża, Łódź, Białystok, Rzeszów, Tarnów, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz czy Toruń. Koszt dojazdu do Klienta bierzemy na siebie, bez względu na jego wysokość.

Naszym Klientom, dla których aktualnie prowadzimy sprawę o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby, bezpłatnie udzielamy porad prawnych w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego lub karnego – pod warunkiem, że sprawy te dotyczą śmierci osoby bliskiej.

Już ponad tysiąc osób skorzystało z naszej pomocy w sprawach o odszkodowanie lub zadośćuczynienie za wypadek samochodowy, który spowodował śmierć bliskiej osoby. 

Odszkodowaniami za śmierć osoby bliskiej zajmujemy się od 9 lat, w tym czasie zdobyliśmy ogromne zaufanie Klientów i bardzo duże doświadczenie.

Jesteśmy bardzo skutecznymi radcami prawnymi, adwokatami. Uzyskujemy rekordowe odszkodowania za śmierć osoby bliskiej, ponieważ zawsze bardzo angażujemy się w sprawy naszych Klientów. Aż 13 spraw naszych klientów o odszkodowanie, zakończyło się wyrokiem na łączną kwotę ponad 1 000 000 zł dla członków rodziny osoby zmarłej.

O naszej skuteczności świadczą zakończone sprawy. Dla jednego Klienta uzyskaliśmy rekordową kwotę ponad 850 000 zł odszkodowania i zadośćuczynienia za śmierć rodziców w wypadku komunikacyjnym.

Jedną z naszych największych zalet są świetne relacje z Klientami oparte na zrozumieniu, zaufaniu, szczerości i współpracy. To te cechy są podstawą wysokiej skuteczności – kluczowe jest pełne zaufanie do pełnomocnika. Robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania Klienta, który zadowolony z naszych usług poleci nas innym. Sprawy o odszkodowanie wypadkowe prowadzimy tak, by nasi Klienci jak najmniej odczuli stres związany ze sprawą sądową i tak zwanym rozdrapywaniem ran. Dla tych, którzy przeszli ogromną traumę po stracie bliskich, konieczność osobistego stawiennictwa w sądzie i złożenia bardzo bolesnych zeznań jest trudnym momentem w życiu. Robimy co w naszej mocy, by to doświadczenie uczynić jak najmniej bolesnym, a przy tym zachować skuteczność. To od Ciebie zależy, czy adwokat od odszkodowań z naszej kancelarii poprowadzi Twoją sprawę o odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby. Nie robi tego za Ciebie pośrednik – umowę podpisujesz z radcą prawnym, nie z firmą.

Swoją pracą dbamy o to, byś z czystym sumieniem mógł polecić nas innym przyszłym Klientom – ponad połowa spraw trafia do nas z poleceń poprzednich Klientów. Jesteśmy radcami prawnymi, adwokatami cieszącymi się dobrymi opiniami, co ułatwia pozyskiwanie kolejnych spraw. Twoje zaufanie i zadowolenie z naszej pracy jest dla nas najważniejsze – wiemy, że to on nas zależy Twoja przyszłość.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy. Najwyższy możliwy poziom obsługi – Klient ma poczucie wyjątkowo dużego zaangażowania adwokatów w jego sprawę karną czy o odszkodowanie.

W sprawach odszkodowań za wypadki komunikacyjne oferujemy bezpłatne konsultacje, bezpłatne porady prawne, analizę dokumentów.

Brak opłat wstępnych. Bezpłatny dojazd do Klienta na terenie całego kraju – w sprawach o odszkodowanie. Elastyczne warunki współpracy, każdy zapis umowy, jak i wynagrodzenie można negocjować.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

Siedziba główna
ul. Zdzisława Jamrożka 6/2, 20-153 Lublin
Telefon: 518 841 148
Pokaż na mapie