Michał Kowalski - Kancelaria Radcy Prawnego

Siedziba główna
1ul. Sandomierska 26A lok. 134
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 783 032 426
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie oświatowym, a także w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. W tym zakresie oferuję pomoc prawną w szczególności dla nauczycieli i innych pracowników, ale także dla dyrektorów szkół.

​Wykonuję zlecenia także w ramach innych dziedzin prawa, w tym również prawa gospodarczego, prawa rodzinnego, szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz prawa administracyjnego.

​Świadczę usługi stałej i kompleksowej, a także doraźnej obsługi prawnej zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

​Prowadzę również szkolenia z zakresu prawa pracy i prawa oświatowego, zarówno dla kadry kierowniczej, jak i nauczycieli i innych pracowników szkoły.

​W wykonywaniu usług kieruję się interesem Klienta jako wartością nadrzędną. Usługi są wykonywane z najwyższą starannością oraz z zachowaniem standardów etyki prawniczej. Prezentuję nowatorskie podejście do wielu zagadnień.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Zespół

Michał Kowalski

Radca prawny wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach pod nr KL-1103. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalista prawa oświatowego, prawa pracy, a także prawa ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się również prawem gospodarczym, szeroko rozumianym prawem cywilnym oraz prawem administracyjnym. Legitymuje się certyfikatem TOLES Higher potwierdzającym znajomość języka angielskiego prawniczego. Autor licznych publikacji internetowych z zakresu prawa oświatowego i prawa pracy. Redaktor Portalu Oświatowego prowadzonego przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka. Współautor i redaktor merytoryczny komentarza do ustawy Karta Nauczyciela.
Siedziba główna
ul. Sandomierska 26A lok. 134
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 783 032 426
Pokaż na mapie

wiper-pixel