Anna Babiak Kancelaria Adwokacka

Siedziba główna
1ul. Racławicka 15/19 lokal 514, 53-149 Wrocław
+48 790 813 399
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria specjalizuje się w pełnej pomocy prawnej Klientom którzy potrzebują fachowej i specjalistycznej pomocy z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego.

Kancelaria świadczy również pomoc w  problemach prawnych dnia codziennego. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz do przedsiębiorców. Oferujemy zarówno stałą obsługę prawną jak i bieżącą pomoc w każdej sytuacji. Nasze usługi obejmują przede wszystkim reprezentowanie Klientów przed sądami, organami, urzędami i instytucjami. 

Naszym celem jest profesjonalne doradztwo prawne skierowane dla wszystkich potrzebujących pomocy. Podstawą działań Kancelarii jest indywidualne podejście do problemu i traktowanie każdego zlecenia z należytą uwagą od rozpoczęcia do zakończenia sprawy. Naszym Klientom zapewniamy rzetelną, specjalistyczną i profesjonalną pomoc realizowaną w oparciu o wysoki poziom merytoryczny i zgodnie z zasadami etyki zawodu adwokata. 

Staramy się być skuteczni w tym co robimy. Tworzymy rozwiązania najlepiej odpowiadające wymaganiom oraz sytuacji naszych klientów.

Najistotniejszą dla nas sprawą jest zapewnienie Klientowi poczucia, że zawsze może na nas polegać.

Zespół

ANNA BABIAK

ADWOKAT

Członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W ramach prowadzonej działalności zawodowej specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego, karnoskarbowego, cywilnego i rodzinnego. Wiele ze spraw prowadzonych przez adwokat Annę Babiak było relacjonowanych przez media. 

Współpraca adwokatów tworzących Kancelarię zapewnia kompleksową obsługę prawną we wszystkich dziedzinach prawa i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Kancelaria współpracuje z wieloma Kancelariami Adwokackimi, Radcowskimi na terenie całego kraju oraz za granicą.

+48 790 813 399
Siedziba główna
ul. Racławicka 15/19 lokal 514, 53-149 Wrocław
+48 790 813 399
Pokaż na mapie