DOLNOŚLĄSKIE KONSORCJUM OBSŁUGI WIERZYTELNOŚCI

Siedziba główna
1ul. Czysta 4, 50-013 Wrocław
+48 71 788 85 91
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Jeśli odwiedzisz nas w naszym biurze we Wrocławiu, pierwsze co usłyszysz to dźwięk pisania na klawiaturze i szelest przekładanych akt. Na ich tle wybijać się będzie głos Sebastiana. Sebastian codziennie wykonuje mnóstwo telefonów i dopytuje o wpłaty w sprawach, które prowadzimy. Tłumaczy też przyszłym Klientom zasady współpracy i sposób prowadzenia przez nas postępowań.

Mecenasi w swoich gabinetach spotykają się z Klientami rozważając warianty rozwiązania ich problemów. W tym czasie Beata analizuje kolejny operat szacunkowy, Monika w ciszy przygotowuje się do rozprawy, a Angelika sporządza pozew sądowy… Nie musisz się jednak do nas wybierać, bo działamy również zdalnie i obsługujemy teren całej Polski!

Chcemy Cię poznać

Każdy klient przychodzi do nas ze swoją własną, niepowtarzalną historią. Rozumiemy to i dobieramy sposób działania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej osoby, która zgłasza się do nas po pomoc.

Specjalizacja B2B

Wiemy dobrze, z jakimi problemami mogą spotykać się przedsiębiorcy w Polsce. Dlatego jednym z filarów naszej działalności jest pomoc prawna dla właścicieli małych i średnich firm, ze szczególnym uwzględnieniem usług windykacyjnych.

Zasięg ogólnopolski

W dobie łatwego dostępu do Internetu i nowoczesnych środków komunikacji prawie nic nie ogranicza naszej działalności. Dlaczego więc mielibyśmy narzucać sobie jakieś ramy? Działamy na terenie całej Polski, a czasem docieramy nawet na inne kontynenty…

Zespół

RAFAŁ PONICHTERA

PREZES ZARZĄDU

Jestem pomysłodawcą i założycielem DKOW. Prowadzę zespół prawny, do którego starannie dobieram pracowników. Dodatkowo zajmuję się strategią produktową firmy.

Zawodowo jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie cywilnym, procedurze cywilnej ze szczególnym uwzględnieniem egzekucji oraz prawem gospodarczym w zakresie problematyki spółek handlowych i prawa upadłościowego.

Żeglarstwo, kolarstwo górskie, trekking i narciarstwo biegowe pozwalają mi aktywnie spędzać wolne chwile, a gdy potrzebuję momentu refleksji i spokoju stapiam się z dźwiękami awangardowego skandynawskiego jazzu i elektroniki z Islandii.

MAREK KUSZTAN

RADCA PRAWNY

Odpowiadam za koordynację pracy zespołu prawników i administratywistów. Mój obszar zainteresowania zawodowego w coraz większym stopniu wypełnia prawo administracyjne. Poznawanie go w wymiarze materialnym jest gwarancją ciągłego rozwoju, do którego motywują efekty procesowej obsługi prowadzonych spraw.

Prywatnie pasjonują mnie wyprawy motocyklowe. Obieramy z żoną kierunek i bez większego planu ruszamy na kilka tygodni, by nakarmić się kulturą, zwyczajami i kuchnią ludzi w różnych zakątkach świata.

MONIKA WOJCIESZEK

APLIKANT RADCOWSKI

Zajmuję się obsługą postępowań na etapie sądowym, przygotowywaniem pism procesowych oraz reprezentacją klientów przed sądami i organami.

Mój obszar zainteresowania zawodowego to prawo cywilne oraz prawo spółek handlowych.

Prywatnie interesuje mnie muzyka folkowa i soul. Poza tym zgłębiam psychologię ewolucyjną.

ANGELIKA KIMBORT

APLIKANT RADCOWSKI

Zajmuję się obsługą postępowań na etapie sądowym oraz reprezentacją klientów przed sądami oraz organami.

Specjalizuję się w prawie cywilnym, a w szczególności w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Pełnię także rolę pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego w procesach o znęcanie się nad zwierzętami. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy.

Staram się aktywnie spędzać każdą wolną chwilę, np. wędrując po górach, uprawiając jogę, czy też narciarstwo biegowe.

BEATA ZAREMBA

PRAWNIK ADMINISTRATYWISTA

Zajmuję się obsługą postępowań na etapie postępowania administracyjnego oraz sądowo-administracyjnego. Zawodowo szczególnie interesuje mnie procedura administracyjna i gospodarka nieruchomościami.

W wolnym czasie śledzę rozgrywki reprezentacyjnej i ligowej piłki siatkowej mężczyzn.

SEBASTIAN ITTNER

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Nadzoruję proces windykacji polubownej oraz współpracuję z komornikami na etapie egzekucyjnym. Zawodowo interesuje mnie optymalizacja procesu windykacji i ewaluacja pracy komorników.

ANNA LIS

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Zapewniam kompleksową obsługę firmy w obszarze księgowym i podatkowym. W pracy najbardziej lubię rozwiązywać kazusy podatkowe.

Prywatnie fascynuje mnie odkrywanie nowych zakątków Europy. Interesuje mnie rozwój osobisty, przez co czytam dużo książek związanych z tym tematem. Lubię kino europejskie dlatego corocznie biorę udział w Festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

BARBARA ŁUCZAK

ASYSTENTKA ZARZĄDU DS. MARKETINGU

Zajmuję się szeroko pojętymi działaniami marketingowymi, przygotowuję oferty i dbam o spójność komunikacji. Zawodowo interesują mnie wszelkie aspekty budowania strategii komunikacji marki, badanie i kreowanie wizerunku.

Prywatnie moją największą pasją jest muzyka – gdy tylko mam więcej czasu tworzę i nagrywam dźwięki. Od czasu do czasu maluję portrety przyjaciół i nieistniejących ludzi.

PAULINA SIKORA

PRAKTYKANTKA

Jako studentka III roku studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim zajmuję się pomocą w dziale prawnym, zwłaszcza w zakresie postępowania administracyjnego. Interesuje mnie prawo cywilne w zakresie prawa zobowiązań i prawa rodzinnego, a także postępowanie administracyjne.

Ciekawi mnie kultura okresu międzywojennego, w wolnym czasie zgłębiam tajemnice starych wrocławskich kamienic. Chętnie też chodzę do teatru, a latem spaceruję nad Odrą i jeżdżę konno.

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Czysta 4, 50-013 Wrocław
+48 71 788 85 91
Pokaż na mapie