Kancelaria Radców Prawnych DRB

1ul. Rataja 21, 59-220 Legnica
INFOLINIA: 544 14 14 14, T: 76 850 76 40
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

  Kancelaria Radców Prawnych DRB Bartosz Kozak Spółka Komandytowa na rynku działa od 2012 roku. Powstanie Kancelarii wzmocniło markę DRB na rynku odszkodowawczym w Polsce. Posiadając własną Kancelarię, firma Centrum Odszkodowań DRB jest w stanie kompleksowo i na najwyższym poziomie prowadzić sprawy odszkodowawcze swoich klientów, zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym.

  Na rzecz Klientów Kancelarii Radców Prawnych DRB pracują wykwalifikowani specjaliści z zakresu prawa, doświadczeni radcy prawni i prawnicy. Dzięki ich doświadczeniu i fachowej wiedzy sprawy przebiegają profesjonalnie i efektywnie, a to przekłada się na satysfakcję Klientów DRB.

  W związku z tym, że prawnicy i radcy prawni Kancelarii współpracują bezpośrednio ze specjalistami obsługującymi szkody w Centrum Odszkodowań DRB, proces przygotowywania i wysyłania pozwów sądowych odbywa się na bieżąco. W efekcie niewątpliwie wpływa to na uzyskiwanie dla osób poszkodowanych wysokich odszkodowań na drodze sądowej.

  Kancelaria wspiera klienta od początku sprawy aż do jej zakończenia - począwszy od kompletowania pełnej dokumentacji, przez negocjacje z ubezpieczycielem, przygotowania pozwu, pism procesowych i reprezentowania Klienta, po uzyskiwanie wysokich odszkodowań.

  Zespół

  Marta Dec-Supierz

  Kierownik Zespołu Marketingu i PR

  Chcesz przekazać nam swoją opinię lub sugestię na temat jakości obsługi i oferowanych usług

  Zapraszamy do kontaktu z Rzecznikiem Praw Klienta DRB.

  (76) 850 34 64

  Galeria zdjęc kancelarii

  ul. Rataja 21, 59-220 Legnica
  INFOLINIA: 544 14 14 14, T: 76 850 76 40
  Pokaż na mapie