Kancelaria Radcy Prawnego Kazimiera Wijatyk-Kubicka

Siedziba główna
1Krupnicza 13 lok. 105, 50-075 Wrocław
+48 666 079 154
Pokaż na mapie
2ul. Stanisława Staszica 8B/10, 55-011 Siechnice
+48 666 079 154
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria prawnicza prowadzona przez Kazimierę Wijatyk-Kubicką - radcę prawnego, mediatora sądowego, trenera i wykładowcę akademickiego, oferuje szeroki zakres usług w ramach pomocy prawnej dla osób prywatnych, jak i podmiotów uczestniczących w obrocie gospodarczym i prawnym, w tym między innymi spółek prawa handlowego, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, a także jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych.

Ukończyłam w 2007 r. Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu, a w 2011 r. uzyskałam tytuł zawodowy radcy prawnego. Bogate doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, jednostek administracji publicznej oraz osób prywatnych.                       

Podnoszę ciągle swoje kompetencje i umiejętności zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz realizując różnorodne projekty na rzecz instytucjonalnych zleceniodawców, w tym świadcząc obsługę prawną i przeprowadzając szkolenia prawnicze.

Ukończyłam kurs języka angielskiego prawniczego na poziomie zaawansowanym, co pozwala na świadczenie usług również na rzecz Klientów obcojęzycznych.  

Z kolei ukończenie przeze mnie licznych szkoleń z zakresu mediacji i uzyskanie wpisu na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu, a także wpisu na listę mediatorów certyfikowanych Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych w Warszawie oraz Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, pozwala na świadczenie usług z zakresu prowadzenia mediacji administracyjnych i cywilnych celem ugodowego rozwiązania sporów międzyludzkich w sposób szybki oraz odpowiadający stronom konfliktu, zgodnie z prawem.

W pracy na rzecz Klientów Kancelarii łączę wieloletnie doświadczenie zawodowe ze zdobytą wiedzą, świadcząc obsługę prawną rzetelnie, z należytą starannością uwzględniającą profesjonalny charakter działania, a także zgodnie z prawem i zasadami etyki zawodowej radców prawnych. Usługi realizuję terminowo i elastycznie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i uwarunkowań Klientów, dzięki czemu mogę zaproponować Klientom optymalne rozwiązania zgłoszonych problemów prawnych.  

Opinie zadowolonych Klientów

Wybrane referencje podmiotów instytucjonalnych

Z pełnymi referencjami można zapoznać się bezpośrednio w siedzibie Kancelarii.

Siedziba główna
Krupnicza 13 lok. 105, 50-075 Wrocław
+48 666 079 154
Pokaż na mapie

wiper-pixel