Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś

Siedziba główna
1ul. Słupecka 9/1, Gdynia
Tel. + 48 58 669 20 54
Fax. + 48 58 669 20 55
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria specjalizuje się w kilku powiązanych ze sobą dziedzinach prawa, wychodząc z założenia, że nie można bardzo dobrze znać się na wszystkim. Zakres specjalizacji znajduje się w oddzielnej zakładce, do zapoznania z którą serdecznie zapraszam.

Pomoc prawną świadczę także w języku angielskim, którego znajomość stale podnoszę, m.in. poprzez zdane egzaminy CAE oraz Toles Higher. W razie potrzeby współpracuję z tłumaczami przysięgłymi, biegle władającymi angielskim językiem prawniczym, którzy

świadczą swoje usługi także dla sądów powszechnych i administracyjnych.

Ponadto stale współpracuję z podmiotami obsługującymi rynek nieruchomości, w tym notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, pośrednikami i geodetami oraz podmiotami realizującymi inwestycje.

Kancelaria prowadzi sprawy w większości z obszaru Trójmiasta i jego okolic, lecz z uwagi na charakter sprawy i jej przedmiot istnieje możliwość prowadzenia spraw na terenie całego kraju, a w sprawach szczególnych także poza jego granicami.

Zespół

Marek Foryś

Ukończyłem Wydział Prawa Uniwersytetu Gdańskiego w 2003r. i od tego czasu zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Jestem również absolwentem Podyplomowego Studium Wyceny Nieruchomości Politechniki Szczecińskiej. Władam językiem angielskim, co zostało potwierdzone certyfikatami Certificate in Advanced English (CAE) oraz Toles Higher.

Na codzień współpracuję z Kancelarią Reprywatyzacyjną oraz Kancelarią Radców Prawnych Cogitus Sp.p. w Gdyni.

Zapraszam do korzystania z moich usług.

+ 48 58 669 20 54
Siedziba główna
ul. Słupecka 9/1, Gdynia
Tel. + 48 58 669 20 54
Fax. + 48 58 669 20 55
Pokaż na mapie

wiper-pixel