Kancelaria Adwokacka WS LEX

Siedziba główna
1ul. Żurawia 32/34 lok. 52, 00-515 Warszawa
Tel: +48 667 61 79 15
Pokaż na mapie
2via Isidoro Alvisi 3, 76121 Barletta, Włochy
Tel: +39 040 977 64 86
Pokaż na mapie
3Foro Ulpiano 5, 34133 Trieste, Włochy
Tel: +39 346 767 12 87
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Adwokacka WS LEX to miejsce, w którym otrzymają Państwo profesjonalną pomoc prawną od zespołu doświadczonych prawników. Jesteśmy polską kancelarią we Włoszech, w Trieste i Barletta oraz otworzyliśmy oddział w Warszawie. Usługi prawne świadczymy na terenie całych Włoch. Nasza kancelaria obsługuje klientów biznesowych, prowadzących własne firmy lub je reprezentujących, oraz klientów indywidualnych. Pomoc prawną mogą otrzymać u nas klienci polscy, włoscy i rosyjscy.

Celem naszej kancelarii jest obsługa prawna klientów na najwyższym poziomie, świadcząc profesjonalne usługi i porady. Gwarantujemy, że u nas nie doświadczycie Państwo niezrozumienia, gdyż wiemy, że jest to podstawa rozwiązania jakichkolwiek problemów prawnych, a przepisy i regulacje prawne mogą być dla innych zawiłe i niejasne, a brak zrozumienia prowadzi do nieporozumień i kolejnych konfliktów. W naszej kancelarii uświadczą Państwo wyrozumiałości i życzliwości naszych prawników, którzy z zaangażowaniem podejmą się Państwa spraw.

Naszą Misją Jest : „Być Zawsze Po Stronie Klienta I Sprawiedliwości”

W całej sprawie najważniejszy jest dla nas Klient i sprawiedliwość, dlatego jesteśmy zawsze dla naszych interesantów dostępni i zapewniamy możliwość konsultacji z prawnikiem na każdym etapie postępowania.

Naszym klientom staramy się zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług od doświadczonych i profesjonalnych prawników, a także współpracujemy z najlepszymi i zaufanymi notariuszami, gdyż niekiedy usługi prawnicze łączą się z usługami notarialnymi. Poprzez naszą kancelarię macie Państwo zapewniony stały i sprawny przepływ dokumentacji oraz informacji. Dzięki linii kancelaria – notariusz, zaoszczędzamy Państwa czas i usprawniamy przebieg spraw.


KANCELARIA ADWOKACKA WS LEX STRYJEWSKA - CAGNETTA & PARTNERS

97 % wygranych spraw
Mamy co najmniej 10-letnie doświadczenie. Naszym sukcesem jest wygrana i zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług.

Współpraca
Nasza kancelaria współpracuje z Konsulatem Generalnym w Milano, zaufanymi kancelariami notarialnymi oraz biurami detektywistycznymi.

Sprawiedliwość
W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim sprawiedliwością i dobrem naszych klientów. Wiemy jak ważne, jest zaufanie i wzajemne zrozumienie.

3 Oddzały
Nasza kancelaria posiada trzy oddziały, dwa na terytorium Republiki Włoskiej w Trieste i Barletta, jedna siedziba w Polsce w centrum Warszawy.

Zespół

Wioletta Grażyna Stryjewska

ADWOKAT

Wioletta Grażyna Stryjewska posiada 10-letnie doświadczenie zdobyte podczas aplikacji adwokackiej skończonej w Trieste oraz we własnej Kancelarii Adwokackiej. Zarejestrowana jako prawnik jest od 2010 roku, gdzie w Trieste ukończyła aplikacje przy Sądzie Apelacyjnym.

Ukończyła Uniwersytet w Trieste we Włoszech, Uniwersytet w Olsztynie – Polska i Uniwersytet w Madrycie w Hiszpanii, wszystkie na kierunku Prawo.

Doświadczenie zdobywała w kancelariach adwokackich w krajach europejskich oraz poszerzała swoje wykształcenie w zakresie prawa wspólnotowego i prawa umów międzynarodowych.

Mecenas Wioletta Grażyna Stryjewska jest ekspertem prawa handlowego i prawa transportowego. Jest członkiem krajowego stowarzyszenia prawników AGI – Giuslavoristi.

Posługuje się językiem polskim, włoskim, angielskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Fabio Petracci

ADWOKAT

Fabio Petracci swój tytuł uzyskał na Uniwersytecie w Trieste.

Swoje doświadczenie zdobywał w przeróżnych firmach i bankach w działach prawnych, zajmując się sprawami zwolnień, emerytur, wypadków przy pracy.

Bierze udział w różnych badaniach, będąc doradcą w zakresie prawnym. Badania obejmują wiele zagadnień z prawa pracy, a w szczególności zatrudnienia publicznego.

Jest prezesem regionalnego włoskiego stowarzyszenia prawników AGI – Giuslavoristi i członkiem zarządu krajowego.

Specjalizuje się w zakresie prawa pracy, prawa cywilnego i prawa spółek.

Linda Ravo

ADWOKAT

Linda Ravo specjalizuje się w prawie Unii Europejskiej oraz prawie międzynarodowym.

Swoje doświadczenie zaczęła zdobywać w kancelariach w Trieste.

Brała udział w wielu szkoleniach i seminariach dotyczących prawa międzynarodowego i Unii Europejskiej.

Zajmuje się doradztwem w sprawach prawnych, prawa międzynarodowego i publicznego. Uczestniczy w aktualizacjach działu prawnego dotyczącego prawa Unii Europejskiej na stronie Europejskiego Stowarzyszenia Prawników (www.aige.it).

Matteo Belli

ADWOKAT

Matteo Belli jest członkiem kancelarii w Trieste i jego specjalnością jest medycyna sądowa oraz prawo pracy. Zajmuje się również umowami i odszkodowaniami.

Adwokat Matteo Belli jest specjalistą w prawie karnym i w prawie transportowym.

Doświadczenie zdobywał w różnych jurysdykcjach, czyli: Sądach, Sądach Apelacyjnych czy Sądach Najwyższych, oraz w organach administracji.

Trafiają do niego klienci mający problemy dotyczące zatrudnienia, zwolnień dyscyplinarnych, bankructwa, mobbingu, urazów itp.

Stale się kształci i bierze udział w różnych szkoleniach z dziedziny prawa pracy.

Riccardo Lombardi

Riccardo Lombardi ukończył studia na Uniwersytecie w Parmie na kierunku ekonomia i finanse. Dodatkowo kształcił się w kierunku zarządzania projektami innowacyjnych procesów oraz w prawie podatkowym. Na uniwersytecie w Bari uzyskał możliwość do wykonywania zawodu audytora oraz możliwość w działach prawnych i gospodarczych.

Od 2011 roku zarejestrowany jest jako Biegły Rewident. W maju tego samego roku uzyskał tytuł Rzecznika Praw Obywatelskich w sporach cywilnych i handlowych.

Swoje doświadczenie uzyskał w przedsiębiorstwach zajmujących się między innymi handlem, relacjami z klientami, a później w zawodzie audytora.

Obecnie jest Prawnym Biegłym Rewidentem ksiąg rachunkowych.

Siedziba główna
ul. Żurawia 32/34 lok. 52, 00-515 Warszawa
Tel: +48 667 61 79 15
Pokaż na mapie

wiper-pixel