Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Sokołowicz

Siedziba główna
1ul. Piotrkowska 29 lok. 18, 90-410 Łódź
+48 503 152 589
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Sokołowicz mieści się w zabytkowej secesyjnej kamienicy położonej w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 29.

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria świadczy pomoc prawną klientom biznesowym oraz indywidualnym, przede wszystkim w sprawach z zakresu szeroko rozumianego:

 • prawa cywilnego
  - odszkodowania i zadośćuczynienia
  - sprawy rodzinne
  - prawo spadkowe
 • prawa handlowego
  - umowy
  - kompleksowa obsługa spółek prawa handlwego
  - postępowanie rejestrowe przed KRS
 • prawo budowlanego
 • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, Kancelaria oferuje stałą obsługę prawną albo jednorazowe zlecenie. Wynagrodzenie za pomoc prawną ustalane jest każdorazowo indywidualnie z Klientem. Wynagrodzenie może przybrać następujące formy: jednorazowe, ustalane z góry, ryczałt miesięczny, stawka godzinowa.

Przy udzielaniu pomocy prawnej kieruję się najwyższą troską o dobro moich Klientów jak i zasadami etyki zawodowej.

Ponadto stale współpracuję z Kancelarią Notarialną, Kancelarią Komorniczą oraz Biurem Doradztwa Podatkowego, co pozwala na kompleksowe i rzetelne rozwiązanie powierzonych spraw.

Zespół

BARBARA SOKOŁOWICZ

RADCA PRAWNY

Jestem radcą prawnym z wieloletnim stażem. Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorstw z sektora energetycznego, spółdzielni mieszkaniowych oraz organizacji pozarządowych. Świadczę pomoc w sprawach odszkodowawczych, z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych, spadkowych, rozwodowych. W ramach obsługi prawnej, możliwe jest świadczenie usług również w języku angielskim.

+48 503 152 589
Siedziba główna
ul. Piotrkowska 29 lok. 18, 90-410 Łódź
+48 503 152 589
Pokaż na mapie

wiper-pixel