Kancelaria Radcy Prawnego Cezary Młotek

Siedziba główna
1ul. Ordona 8
05-480 Karczew
tel.: + 48 723 459 628
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kim jesteśmy?

Kancelarię Radcy Prawnego Cezary Młotek tworzy zgrany duet prawników, współpracujący zawodowo od kilku lat w prowadzeniu spraw głównie z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego i karnego. Doskonale się znamy i wzajemnie uzupełniamy w pracy zawodowej. Prawo to nasza pasja.

ZESPÓŁ

Chętnie dzielimy się między sobą wiedzą i doświadczeniem. To pozwala nam spojrzeć na prowadzone sprawy z szerszej perspektywy. Sukces jednego z naszych pracowników jest sukcesem dla całej firmy.

DYNAMIZM

Świat się zmienia, a my razem z nim. Polska jest liderem Unii Europejskiej w produkcji nowych przepisów. Na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany w przepisach krajowych oraz europejskich dotyczące branż, w których się specjalizujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania.

NOWOCZESNOŚĆ

W codziennej pracy korzystamy ze wszystkich możliwości dostępnych na rynku usług prawniczych, minimalizując dzięki temu koszty i oszczędzając czas. Wszelkie rozwiązania techniczne takie jak EPU czy e-PUAP są nam doskonale znane.

Nasza misja

Od początku istnienia Kancelarii Radcy Prawnego Cezary Młotek naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania pojawiających się w toku prowadzenia działalności problemów prawnych. Chcąc dzielić się zdobytą przez nas wiedzą i doświadczeniem uczestniczymy w wielu projektach naukowych, m.in. pisząc artykuły oraz prowadząc szkolenia.

Zespół

Cezary Młotek

RADCA PRAWNY

Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Prawnik z ponad 7-letnim doświadczeniem zawodowym, obejmującym pracę w charakterze asystenta w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, oraz prawnika w kancelarii prawnej. Posiada spore doświadczenie z zakresu procedury cywilnej, prawa cywilnego i gospodarczego, prawa podatkowego i rodzinnego.

Współautor publikacji „80 niezbędnych wzorów dokumentów z komentarzem dla przewoźników drogowych” wydanej we współpracy z Wydawnictwem Wiedza i Praktyka. W codziennej praktyce zawodowej charakteryzuje się sumiennością, dobrą organizacją pracy, i wytrwałością w dążeniu do celu.

Prywatnie biegacz, miłośnik zdrowego trybu życia i namiętny gracz planszówek.

Małgorzata Skonieczna

APLIKANT RADCOWSKI

Absolwentka wydziału prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Aplikantka radcowska z ponad 5-letnim doświadczeniem w zakresie windykacji należności zdobytym największych kancelariach w Polsce.

Współautorka publikacji „80 niezbędnych wzorów dokumentów z komentarzem dla przewoźników drogowych” wydanej we współpracy z Wydawnictwem Wiedza i Praktyka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, autorskim oraz rodzinnym .

W codziennej praktyce zawodowej charakteryzuje się dokładnością, umiejętnością ustalania priorytetów oraz zorientowaniem na wyniki.

Jest zwolenniczką aktywnego trybu życia – biega, gra w squasha i tenisa, uprawia trekking w polskich górach. Wolne dni przeznacza najczęściej na podróże.

Siedziba główna
ul. Ordona 8
05-480 Karczew
tel.: + 48 723 459 628
Pokaż na mapie

wiper-pixel