Kancelaria Radcy Prawnego Michał Gruchacz

Siedziba główna
1ul. Centralna 40, 07-200 Wyszków
+48 668 735 219
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

PROFESJONALNA I RZETELNA POMOC
Michał Gruchacz, Kancelaria prawna Wyszków

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Gruchacz to kancelaria prawna z Wyszkowa świadcząca kompleksowe usługi prawne w zakresie:

  • prawa cywilnego,
  • prawa rodzinnego,
  • prawa spadkowego,
  • prawa administracyjnego,
  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także
  • prawa karnego i prawa wykroczeń.

Dzięki zgromadzonemu przez nas doświadczeniu wypracowaliśmy skuteczne strategie działania. Sprawdzają się one w licznych, prowadzonych przez naszą kancelarię prawną postępowaniach przedsądowych i sądowych.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, wkładając w nią serce i całą posiadaną energię. Nasza wiedza i zaangażowanie powoduje, że możemy się pochwalić licznymi sukcesami i sporym gronem zadowolonych Klientów z Wyszkowa i nie tylko. W naszej kancelarii prawnej gwarantujemy Ci profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług, terminowość w realizacji zadań, dyskrecję oraz poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu i wizyty w siedzibie Kancelarii Radcy Prawnego Michała Gruchacza w Wyszkowie!

Do kogo kierujemy ofertę naszej kancelarii prawnej?

Nasza oferta skierowana jest do osób i firm, które „znalazły się na zakręcie” i potrzebują profesjonalnego wsparcia prawnego. Niepłacący dłużnik, problem ze skonstruowaniem umowy, konieczność wyegzekwowania odszkodowania od ubezpieczyciela, postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku, źle naliczony podatek, podniesienie alimentów, niesłuszne zwolnienie z pracy, spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu, oskarżenie o kradzież – nasi Klienci mają różne problemy. Z każdej sytuacji jest jednak jakieś wyjście. Wspólnymi siłami znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Napisz, zadzwoń do nas lub umów się na spotkanie w siedzibie naszej kancelarii prawnej w Wyszkowie i opowiedz nam o swoim problemie.

Pamiętaj, że jesteśmy specjalistami od spraw trudnych.

Radca Prawny Michał Gruchacz

Zespół

MICHAŁ GRUCHACZ

RADCA PRAWNY

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

Ukończyłem prawo na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Następnie odbyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. W tym czasie zdobywałem różnorodne doświadczenie zawodowe w warszawskich kancelariach prawnych. Zdobyte w ten sposób doświadczenie ustawicznie pogłębiam w celu świadczenia usług prawnych na jak najwyższym poziomie.

Oprócz wykonywania zawodu radcy prawnego zajmuje się również zawodowo mediacjami oraz innymi polubownymi metodami rozwiązywania sporów. Jestem stałym mediatorem przy Sądzie Okręgowym w Ostrołęce. Prowadzę bloga o tematyce mediacji (sezonnamediacje.pl), na którego Cię serdecznie zapraszam.

Moja kancelaria zajmuje się głównie następującymi dziedzinami prawa: prawem cywilnym, prawem rodzinnym, prawem spadkowym, prawem administracyjnym, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawem karnym i prawem wykroczeń.

Przy prowadzeniu skomplikowanych spraw w celu zapewnienia klientowi najwyższej jakości pomocy prawnej sięgamy po pomoc specjalistów z dziedzin prawnych i pozaprawnych współpracujących stale z kancelarią.

Jako kancelaria prowadzimy również bloga zycioweprawo.pl dzieląc się wiedzą prawną przydatną w codziennych ludzkich sprawach.

+48 668 735 219
Siedziba główna
ul. Centralna 40, 07-200 Wyszków
+48 668 735 219
Pokaż na mapie