Andrzej Kampa – Radca Prawny w Olsztynie

Siedziba główna
1Dąbrowszczaków 19/6, 10-540 Olsztyn
Tel./fax. +48 543 28 91
Tel. +48 606 224 664
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kompleksowa pomoc prawna

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Olsztynie świadczy usługi i porady prawne z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego i pozostałych dziedzin prawa.

Kancelaria Prawna podejmuje zarówno długofalową, jak i doraźną współpracę oferując pomoc prawną dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Doradztwem prawnym objęte są również osoby indywidualne.

Usługi prawne Kancelarii

Klienci Kancelarii mogą liczyć na pomoc i konsultacje prawne z takich dziedzin jak własność intelektualna, prawo autorskie i prawo prasowe. Zapewniamy również obsługę prawną w sprawach cywilnych, rozwodowych, spadkowych, mieszkaniowych, pracowniczych, administracyjnych, podatkowych, celnych, rentowych i emerytalnych oraz w sporach z instytucjami administracji publicznej.

W ramach obsługi prawnej firm oferujemy sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych, umów oraz przygotowanie apelacji i innych pism sądowych.

Klienci Kancelarii reprezentowani są przed wszystkimi sądami zarówno cywilnymi, karnymi, gospodarczymi, jak i przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz przed Sądem Najwyższym i Trybunałem Konstytucyjnym.

Siedziba główna
Dąbrowszczaków 19/6, 10-540 Olsztyn
Tel./fax. +48 543 28 91
Tel. +48 606 224 664
Pokaż na mapie

wiper-pixel