Kamila Łukowicz Kancelaria Adwokacka sp. k.

Siedziba główna
1ul. Krupnicza 13 lok. 301 50-075 Wrocław
+ 48 888 603 800
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Adwokacka Kamila Łukowicz zajmuje się obsługą spraw osób fizycznych i podmiotów gospodarczych z Wrocławia i okolic. 

Nasza kancelaria wiedzie prym na Dolnym Śląsku, a siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Od 2013 roku oferujemy pomoc prawną bezwzględnie respektując tajemnicę adwokacką,  zapewniamy przy tym klientom bezpieczeństwo powierzonych informacji.

Skupiamy się na obsłudze prawnej firm, a także sprawach z zakresu prawa cywilnego. Reprezentujemy klientów  z całej Polski, współpracując z firmami z branży reklamowej, przemysłowej, informatycznej i wielu innych. Nasz zespół adwokacki podchodzi do każdej powierzonej sprawy indywidualnie, z szacunkiem oraz wrażliwością. Staramy się, aby być źródłem wsparcia merytorycznego i zaufania. 

Oferujemy konsultacje w sprawach rodzinnych, dzięki, którym możesz ocenić swoje opcje bez dodatkowego ryzyka finansowego. Mieścimy się przy ul. Krupniczej 13/301 we Wrocławiu. Skontaktuj się z nami pod numerem 888 603 800 lub za pomocą formularza kontaktowego, aby umówić spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Pomagamy przedsiębiorcom w tworzeniu spółek prawa handlowego, ich przekształceniu lub rozwiązaniu. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych. Pomagamy w ustaleniu opieki nad dzieckiem, postępowaniach w sprawie alimentów na dziecko lub rozwodu. 

Posiadamy także dogłębną wiedzę z zakresu spraw karnych. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać najlepszy możliwy wyrok sądowy. Jeśli szukasz doświadczonego adwokata w sprawach karnych we Wrocławiu i okolicach, zapraszamy do kontaktu pod numerem 792 260 882.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ? 

Swoją skuteczność budujemy na trzech filarach, jest to: Zaangażowanie, Wytrwałość i Skuteczność.

Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Podchodzimy do niej z pełnym zaangażowaniem i dbałością o interesy Klienta. Zapewniamy staranność w naszych działaniach oraz współpracę z zespołem ekspertów prawa. 

W drodze do sukcesu zawsze pojawiają się przeszkody dlatego Wytrwale, bez względu na przeciwności działamy i znajdujemy wyjście z każdej sytuacji. 

Zaangażowanie i wytrwałość cechują nasz sposób działania, lecz skuteczność najlepiej opisuje ich efekt. Wiedza i doświadczenie pozwala nam skutecznie rozwiązać problemy Klientów, służąc profesjonalną poradą prawną.

Zespół

KAMILA ŁUKOWICZ

ADWOKAT

MAKSYMILIAN BERGTRAUM

ADWOKAT

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Krupnicza 13 lok. 301 50-075 Wrocław
+ 48 888 603 800
Pokaż na mapie