Kancelaria Adwokacka Klaudiusz Głód

Siedziba główna
1ul. Dunajewskiego 8/10, 33-300 Nowy Sącz
tel.: 666 900 040
Pokaż na mapie

Zespół

Klaudiusz Głód

ADWOKAT

Tytuł zawodowy adwokata i uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskałem w wyniku wpisu na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Krakowie.

Odbyłem aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Nowym Sączu, zakończoną złożeniem egzaminu sędziowskiego. Następnie uzyskałem tytuł zawodowy radcy prawnego. W 2009 r. ukończyłem studia doktoranckie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Katedrze Prawa Handlowego (obecnie w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej dotyczącej problematyki transformacji spółek handlowych). Dotychczasowe, ponad ośmioletnie doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. wykonując zawód radcy prawnego i prowadząc Kancelarię Radcy Prawnego. Jestem również zarejestrowany w Bazie Kandydatów na członków rad nadzorczych prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa.

Specjalizuję się w prawie cywilnym, w prawie handlowym oraz w prawie gospodarczym, w tym w szczególności w procesach sądowych wynikłych z realizacji robót budowlanych i procesów inwestycyjnych. Zajmuje się również zagadnieniami upadłościowymi, sprawami rejestrowymi, a także sprawami odszkodowawczymi. Moją dewizą jest świadczenie pomocy prawnej na jak najwyższym poziomie, przy zachowaniu zasad etyki adwokackiej.

Kancelaria na stałe współpracuje z Kancelarią Adwokacką dr Waldemara Ziętka w Nowym Sączu. Zapraszam do zapoznania się z profilem i szczegółową ofertą Kancelarii, żywiąc nadzieję, że zachęci ona Państwa do skorzystania z moich usług.

tel.: 666 900 040
Siedziba główna
ul. Dunajewskiego 8/10, 33-300 Nowy Sącz
tel.: 666 900 040
Pokaż na mapie

wiper-pixel