Kancelaria Doradcy Podatkowego

Siedziba główna
1ul. H. Sienkiewicza 100, 90-357 Łódź
Telefon: +48 881 506 806
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

MyAdvice jest wysoce wyspecjalizowaną kancelarią prawa podatkowego w Łodzi. Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w toku postępowań przed organami Krajowej Administracji Skarbowej, począwszy już od etapu kontroli. Nasi doradcy podatkowi są profesjonalnymi pełnomocnikami przed sądami administracyjnymi. 

Kancelaria oferuje również szeroką obsługę księgową i kadrową. Gwarantem rzetelności naszych usług jest praca księgowych pod stałym nadzorem doradcy podatkowego. Prawnicy MyAdvice z powodzeniem wdrażają bezpieczne plany optymalizacji podatkowej, udzielają bieżących wyjaśnień z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego, sporządzają dokumentację cen transferowych.

Dbamy o interesy klientów indywidualnych, jak również biznesowych, oferując:

  • prowadzenie księgowości i spraw kadrowo-płacowych;
  • wysoko wyspecjalizowane doradztwo podatkowe;
  • kompleksową obsługę prawną.

Zespół

PAWEŁ ANUSZCZYK

Doradca podatkowy

Doradca podatkowy (nr wpisu 13126), specjalista w dziedzinie prawa podatkowego i rachunkowości. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie zakładania i przekształcania spółek, a także obsłudze prawnej podmiotów działających na rynku nieruchomości. 

Paweł Anuszczyk jest absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz dwustopniowych studiów na kierunku finanse i rachunkowość na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Praktykę zawodową rozpoczął już w 2009 r. w spółce biegłych rewidentów. Wielokrotnie reprezentował Klientów podczas kontroli podatkowych oraz w postępowaniach podatkowych i celno-skarbowych. W MyAdvice koncentruje się na bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych, udzielając konsultacji oraz przygotowując opinie prawne, wnioski o wydanie interpretacji indywidualnych, czy też dokumentacje cen transferowych.

+48 881 506 806
Siedziba główna
ul. H. Sienkiewicza 100, 90-357 Łódź
Telefon: +48 881 506 806
Pokaż na mapie