Siedziba główna
1ul. Świętojańska 45 lok. 6, 81-391 Gdynia, Baltiq Plaza - I. piętro
tel: + 48 58 380 29 39
tel: + 48 519 772 519
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

CO ROBIMY?

Pomagamy naszym Klientom w sprawach wymagających specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa, księgowości i biznesu, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży.

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym dla biznesu (prawo spółek, prawo pracy i prawo podatkowe) w tym w ochronie danych osobowych - RODO / GPRD, również w prawie nieruchomości i budowlanym, w prawie morskim oraz w branży TSL- transport morski.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Prawnik i inżynier w jednej osobie ze wsparciem zespołu innych profesjonalistów, w tym z zakresu księgowości, podatków oraz specjalistycznych dziedzin prawa? U nas jest to możliwe.

Znając doskonale złożoność problemów, z jakimi muszą zmierzyć się przedsiębiorcy oraz rozumiejąc stopień skomplikowania obowiązującego prawa wychodzimy z założenia, że często dopiero połączenie kompetencji różnych specjalistów pozwala na udzielenie praktycznej porady prawnej, całościowo i ostatecznie rozwiązującej problem, z którym Klient do nas przyszedł.

Dajemy realne wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Specjalizacja Kancelarii to:

 • ochrona danych osobowych - RODO / GPRD
 • due diligence, audyty, ISO 
 • nieruchomości
 • postępowania sądowe
 • prawo konkurencji
 • prawo podatkowe
 • prawo pracy i kontrakty menadżerskie
 • prawo spółek i prawo handlowe
 • dotacje 
 • private lawyer
 • prawo morskie, general maritime law, admirality law
 • branża morska, stoczniowa oraz offshore
 • administracja morska

ZAUFANIE

Bezpieczeństwo informacji to kwestia fundamentalna dlatego w naszej praktyce bezwzględnie przestrzegamy zasad, które wyznacza Kodeks Etyki Radcy Prawnego oraz Kodeks Etyki Adwokackiej.

Zespół

MARIUSZ KRÓLCZYK

PRAWNIK ZARZĄDZAJĄCY, WYKŁADOWCA PRAWA, EKSPERT W OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Założyciel Kancelarii, absolwent dwóch uczelni: Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji z dyplomem magistra prawa oraz Politechniki Gdańskiej ze specjalizacją: inżynier zarządzania i marketingu w gospodarce morskiej.

Należy do wąskiej grupy prawników w skali całego kraju, którzy łączą specjalistyczną wiedzę prawniczą z techniczną wiedzą inżyniera. Posiada 20 letnie, poparte licznymi sukcesami doświadczenie w negocjacjach i zarządzaniu przedsiębiorstwami. 

Wykładowca prawa w Szkole Morskiej w Gdyni oraz w Krajowej Izbie Gospodarki Morskiej. Prelegent.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze MŚP oraz wiodących trójmiejskich kancelariach radcowskich i adwokackich.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych, w szczególności z branży stoczniowej, budowlanej, usługowej oraz przemysłowej. Ponadto posiada szeroką wiedzę w sprawach związanych z morzem i marynarzami.

Doradza w zakresie form zatrudniania kadry kierowniczej i kluczowych pracowników oraz podatków w biznesie. Prowadzi warsztaty, szkolenia i konferencje

Z kancelarią na stałe współpracuje zespół adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych.

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Świętojańska 45 lok. 6, 81-391 Gdynia, Baltiq Plaza - I. piętro
tel: + 48 58 380 29 39
tel: + 48 519 772 519
Pokaż na mapie