Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Nowak-Karpińskiej

Siedziba główna
1ul. Piastowska 1, 58-200 Dzierżoniów
tel: +48 512 233 989
Pokaż na mapie
2ul. Aluzyjna 23d lok. 206, 03-149 Warszawa
tel: +48 512 233 989
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Nowak-Karpińskiej świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną zarówno stałą, jak i doraźną na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych, która opiera się na zaufaniu i zaangażowaniu obu stron.

Kancelaria zorientowana jest na świadczenie usług najwyższej jakości dla najbardziej wymagających Klientów. Jej największymi atutami są rzetelność, fachowość i szybkość w działaniu. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Klient na bieżąco jest informowany o stanie zleconej sprawy. Pełna dostępność przy wykonywanych usługach prawnych oraz stały kontakt z Klientem to nasz atut. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu Kancelaria jest w stanie zapewnić kompleksową pomoc prawną niezależnie od położenia Klienta - w kraju czy za granicą. Dodatkowo została uruchomiona aplikacja Porady Prawne Online wraz z zintegrowanym systemem szybkich płatności przelewy24.pl, co usprawni proces uzyskania pomocy prawnej, przez skrócenie etapu od złożenia zamówienia, poprzez płatność aż po udzielenie porady.

Kancelaria zapewnia najwyższą staranność i postępowanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej, gwarantując poufność i zachowanie w tajemnicy informacji uzyskanych podczas współpracy. Chcąc zapewnić jak najlepszą obsługę prawną, Kancelaria współpracuje z rzeczoznawcami techniki motoryzacyjnej, rzeczoznawcami majątkowymi a także innymi radcami prawnymi, adwokatami i notariuszami na terenie całego kraju.

Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna polega między innymi na: reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, polubownymi, organami administracji publicznej, sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych, środków odwoławczych, opinii prawnych, projektów umów, udzielaniu ustnych porad prawnych, wyjaśnień, konsultacji korespondencyjnych, telefonicznych, e-usług a także prowadzeniu szkoleń z zakresu zagadnień prawniczych.

Zlecone Kancelarii sprawy rozwiązywane są zarówno na etapie przedsądowym, w drodze negocjacji, jak i sądowym i egzekucyjnym.

Właścicielem i założycielem Kancelarii jest Radca Prawny Magdalena Nowak-Karpińska, mająca wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia szeroko rozumianej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Zespół

MAGDALENA NOWAK-KARPIŃSKA

RADCA PRAWNY

Prawo jest moją pasją a do wszystkich prowadzonych spraw podchodzę ambicjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i konsekwencją.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Aplikację radcowską ukończyłam w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie a następnie zdałam państwowy egzamin radcowski. Moja edukacja i doświadczenie zawodowe zdobyte na przestrzeni lat - oprócz aspektów prawnych - poszerzały się również o dziedziny związane ze sprawnym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa w ujęciu ekonomicznym. Uzyskałam Dyplom Ministra Skarbu Państwa zaświadczający zdanie państwowego egzaminu dla kandydatów na członków do rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Jednocześnie ukończyłam studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – Kolegium Gospodarki Światowej o tematyce Zarządzania środkami Unii Europejskiej dla przedsiębiorców. Wiedza nabyta podczas studiów i szkoleń z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w sprawnej współpracy - w szczególności z przedsiębiorcami, ceniącymi sobie wnikliwe i wszechstronne podejście do aspektów związanych z funkcjonowaniem ich biznesu.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w warszawskich kancelariach prawnych oraz spółkach prawa handlowego, jak również współpracując z małymi przedsiębiorcami.

Jestem osobą otwartą, komunikatywną, konkretną a przede wszystkim – merytorycznie przygotowaną do prowadzenia Państwa spraw. Wartości, które stanowią dla mnie punkt odniesienia i wyznaczają standardy codziennej pracy to jakość usług, wiedza i profesjonalizm. Kierując się nimi jestem w stanie zapewnić kompleksową, wszechstronną i najwyższej jakości obsługę prawną najbardziej wymagających Klientów. Przez jakość obsługi rozumiem nie tylko merytoryczne, rzetelne i wnikliwe prowadzenie powierzonych spraw, ale także dbałość o dobrą atmosferę wzajemnych kontaktów, otwartość i przejrzystość zasad rozliczeń. Wierzę, że działając w ten sposób jesteśmy w stanie osiągnąć postawione przed nami cele.

Należy mieć świadomość, że meandry prawa są na tyle zawiłe, że warto sięgnąć po pomoc profesjonalisty, nim sytuacja wymknie się spod kontroli. Nie pozwólcie Państwo, by czas działał na Waszą niekorzyść – bo czas to pieniądz. Wasz pieniądz.

+48 512 233 989
Siedziba główna
ul. Piastowska 1, 58-200 Dzierżoniów
tel: +48 512 233 989
Pokaż na mapie