Maciej Maślukiewicz Michał Konarski Adwokaci

Siedziba główna
1ul. Grodzka 5/1, 58-100 Świdnica
tel./fax. + 48 74 853 71 94
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

KOMPLEKSOWA POMOC PRAWNA

Wszechstronność oraz wnikliwa analiza zagadnień połączona z odpowiedzialnością za efekty są gwarancją wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług.

W każdej sprawie dokładamy maksymalnej staranności aby wspólnie znaleźć najlepsze z punktu widzenia interesów Klienta rozwiązanie.

Świadcząc pomoc prawną staramy się nie tylko reagować na już powstałe problemy, ale również - wykorzystując wiedzę o sytuacji naszych Klientów - wyprzedzać potencjalne zagrożenia i proponować optymalne rozwiązania.

Zespół

MACIEJ MAŚLUKIEWICZ

ADWOKAT

Dość wcześnie w pełni poznał realia pracy profesjonalnego pełnomocnika - studiując prawo łączył teorię płynącą z podręczników z równoległą praktyką w kancelarii prawniczej. W ten sposób zdobył niezbędne w zawodzie doświadczenie, które procentuje obecnie. Dowiedział się w ten sposób, że efekty pracy są możliwe przede wszystkim dzięki pełnej współpracy z Klientem.

Wykonuje zawód adwokata w języku polskim i angielskim. W pracy wykorzystuje szeroką bazę książkową oraz programy prawnicze najwyższej jakości.

+48 508 241 343

MICHAŁ KONARSKI

ADWOKAT

Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. Specjalizuje się w prowadzeniu sporów i postępowań z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. Reprezentuje Klientów także w sprawach karnych. Wielokrotnie nagradzany (m.in. stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wyniki w nauce), świadczy usługi w języku polskim oraz angielskim. W swojej pracy zawodowej kładzie szczególny nacisk na kompleksowe poszukiwanie optymalnych rozwiązań. W życiu prywatnym szczęśliwy mąż i ojciec.

+48 791 509 797
Siedziba główna
ul. Grodzka 5/1, 58-100 Świdnica
tel./fax. + 48 74 853 71 94
Pokaż na mapie