Kancelaria Adwokacka adw. LL.M. Michał Podgórski

Siedziba główna
1Malborska 1/11, 03-286 Warszawa
tel. 695 501 001
Pokaż na mapie
2ul. Piłsudskiego 19/1, 26-110 Skarżysko - Kamienna
tel. 695 501 001
Pokaż na mapie
3ul. Kościuszki 195, 26-500 Szydłowiec
tel. 695 501 001
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria adwokata LL.M. Michała Podgórskiego to nowoczesna i dynamiczna kancelaria, którą cechuję profesjonalizm, doświadczenie, rzetelność, kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta przy zachowaniu zasad etyki oraz najwyższych standardów prawniczych i biznesowych.

Kancelaria zapewnia stałą, jak i doraźną obsługę prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Wynagrodzenie Kancelarii determinuje indywidualne podejście do każdego klienta, uwzględniające jego potrzeby, jak również niezbędny nakład pracy konieczny do zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej. Wiedza, jakość i doświadczenie to wartości, które charakteryzują Kancelarię i stanowić będą o poziomie jej usług i wyznaczać kierunek jej rozwoju.

Kancelaria współpracuje także z innymi adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami i komornikami na terenie całego kraju. Dysponujemy uprawnieniami do reprezentowania naszych Klientów na każdym etapie postępowania; zarówno przed sądem I instancji, sądem odwoławczym, a w szczególnych sytuacjach także przed Sądem Najwyższym oraz Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu.

Zespół

MICHAŁ PODGÓRSKI

ADWOKAT LL.M. 

Adwokat LL.M. Michał Podgórski wykształcenie prawnicze zdobył na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Po uzyskaniu tytułu magistra prawa uzupełnił wykształcenie poprzez studia specjalistyczne LL.M. in International Commercial Law. 

Praktykę zawodową rozpoczął jako student m.in. poprzez aktywne działanie w Studenckiej Poradni Prawnej, realizację licznych praktyk, projektów oraz angażowanie się w akcje wolontaryjne. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w Biurze Obsługi Szkód Powypadkowych, dzięki której poszerzył swoja wiedzę oraz zdobył cenne doświadczenie. 

W 2012 roku złożył z pozytywnym wynikiem egzamin wstępny na aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W trakcie odbywania 3-letniej aplikacji adwokackiej zdobywał bardzo cenne doświadczenie zarówno w sądach, prokuraturze jak i pracy w kancelarii adwokackiej, występując przed sądami powszechnymi, organami administracji oraz organami ścigania w całej Polsce. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej oraz złożeniu z wynikiem pozytywnym egzaminu zawodowego, został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

tel. 695 501 001

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
Malborska 1/11, 03-286 Warszawa
tel. 695 501 001
Pokaż na mapie