Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Woźniak

Siedziba główna
1ul. Marszałkowska 83 lok.52, 00-683 Warszawa
tel. 0-22 622-20-48
tel. kom. 503 662 367
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Woźniak już od wielu lat świadczy usługi w wielu dziedzinach prawa. W ramach prowadzonej działalności oferujemy pomoc w zakresie między innymi prawa karnego, jak i cywilnego.

Adwokat udzieli Państwu wsparcia, zapewniając pomoc w formie doradztwa. Porady prawne – ustne i pisemne – stanowią wsparcie w podejmowaniu najodpowiedniejszych decyzji. Ponadto możemy sporządzić odpowiednią opinię, a także przygotować dokumentację oraz zaoferować reprezentowanie przed sądami bądź organami administracyjnymi.

Każdy adwokat z naszej warszawskiej kancelarii może udzielić pomocy klientom indywidualnym bądź biznesowym. Jednocześnie zapewnia dyskrecję w czasie współpracy, jak również po jej zakończeniu. Pracujemy bowiem w oparciu o zasady etosu zawodowego, a także mając na względzie obowiązującą nas tajemnicę zawodową.

Kancelaria adwokacka w Warszawie

Kancelaria Adwokat Małgorzaty Woźniak ma siedzibę w Warszawie, w samym jej Centrum przy ulicy Marszałkowskiej. Dogodna lokalizacja zapewnia łatwe dotarcie do naszej siedziby zarówno osobom zmotoryzowanym, jak i korzystającym z komunikacji miejskiej. Świadczymy obsługę osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych z Warszawy oraz okolic. Prowadzimy sprawy także na terenie całego kraju, jak i reprezentujemy Klientów zza granicy.

Porady prawne ustne i pisemne

Udzielamy porad prawnych i reprezentujemy Klientów w ważnych dla nich sprawach z wielu dziedzin prawa. Specjalizujemy się w prawie cywilnym (ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych i spadkowych), prawie karnym jak i gospodarczym. Świadczymy pomoc prawną na wysokim poziomie i kompleksowo. Podchodzimy do każdej sprawy indywidualnie, poszukujemy nowatorskich rozwiązań. Udzielamy porad prawnych ustnie oraz pisemnie, a doradztwo może mieć charakter doraźnej pomocy lub stałej współpracy – w zależności od oczekiwań i potrzeb naszych Klientów.

Przed spotkaniem w naszej siedzibie bądź przed nawiązaniem kontaktu telefonicznego zachęcamy do zebrania wszystkich najważniejszych informacji oraz dokumentacji związanych ze sprawami, z którymi chcą się Państwo do nas zwrócić.

Prawo cywilne

Pomagamy zrozumieć prawo cywilne oraz udzielamy pomocy adwokata w sprawach przez nie regulowanych. Proponujemy pomoc w postaci doradztwa, ale też sporządzamy stosowną dokumentację w postępowaniach dotyczących rozwodów, separacji władzy rodzicielskiej, czy spadku bądź darowizny. Ponadto podejmujemy się reprezentowania naszych Klientów.

Prawo karne

Udzielamy pomocy w sprawach regulowanych przez prawo karne. Oferujemy wsparcie osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. W naszej kancelarii adwokackiej proponujemy pomoc zarówno pokrzywdzonym, jak i oskarżonym. Możemy zapewnić doradztwo, jak też przygotować odpowiednią dokumentację, jednocześnie bierzemy udział w postępowaniu jako reprezentanci

Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i wiedzę ekspercką. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zespół

MAŁGORZATA WOŹNIAK

ADWOKAT

Adwokat Małgorzata Woźniak świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

+48 503 662 367
Siedziba główna
ul. Marszałkowska 83 lok.52, 00-683 Warszawa
tel. 0-22 622-20-48
tel. kom. 503 662 367
Pokaż na mapie