Siedziba główna
1ul. Wronia 45 lok. 175, 00-870 Warszawa
kom.: 601 823 557
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria prowadzi sprawy sądowe i pozasądowe oraz prowadzi doradztwo z zakresu: prawa cywilnego, w szczególności sprawy o zapłatę i odszkodowawcze, prawa karnego i karnoskarbowego, postępowania egzekucyjnego (przed komornikami sądowymi i innymi organami), zarówno po stronie wierzycieli jak i dłużników.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu wierzytelności (windykacji, także masowej) na każdym etapie postępowania oraz stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego.

W naszych relacjach z klientami stawiamy na przejrzystość i długofalową współpracę. Na pierwszym spotkaniu, z klientem zapoznajemy się ze stanem sprawy, analizujemy dokumenty, dokonujemy wyceny naszych usług oraz wyliczamy dodatkowe koszty prowadzenia sprawy m.in. opłaty sądowe.

Kancelaria Prawna JNS prowadzi również mediacje we wszystkich rodzajach spraw – cywilnych, karnych, gospodarczych, rodzinnych (rozwodowych i o podział majątku), administracyjnych i pracowniczych. Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania, szybkie i pozbawione formalności postępowanie mediacyjne. Postępowanie mediacyjne można rozpocząć w dowolnym momencie, także w toku toczącego się procesu sądowego.

Zespół

PAWEŁ JANUS

ADWOKAT

Wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Aplikację adwokacką odbywał w Kielcach, następnie w Warszawie, gdzie złożył egzamin adwokacki.

Paweł Janus jest stałym mediatorem sądowym wpisanym na listy prowadzone przez Prezesów Sądów Okręgowych w Warszawie i Warszawa-Praga, a także mediatorem rekomendowanym przez Centra Mediacyjne przy Naczelnej Radzie Adwokackiej i Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.

Doświadczony trener. Przeszkolił kilkaset osób, przybliżając im zagadnienia prawne, ucząc skutecznego zarządzania procesami windykacyjnymi w przedsiębiorstwach, a także rozwiązywania konfliktów w grupie. Współpracuje z kilkoma firmami szkoleniowymi. Od października 2011 r. jest doktorantem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Paweł Janus jest wpisany na listy kandydatów na kuratorów Krajowego Rejestru Sądowego, a także członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Doradzał i prowadził liczne sprawy cywilne, karne i podatkowe członków zarządów. Obecnie pełni funkcję kuratora dla kilku spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i spółdzielni, a nadto został wskazany jako likwidator spółek.


Siedziba główna
ul. Wronia 45 lok. 175, 00-870 Warszawa
kom.: 601 823 557
Pokaż na mapie

wiper-pixel