Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kryńska

Siedziba główna
1ul. Nowowiejskiego 10/5, 61-731 Poznań
+48 509 955 482
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Kryńskiej powstała w celu zapewnienia profesjonalnej pomocy prawnej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców - mających problemy prawne dnia codziennego.

Oferowana pomoc prawna obejmuje w szczególności porady, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów, a także reprezentowanie na etapie przedsądowym oraz przed sądami powszechnymi, w tym przed Sądem Najwyższym i organami administracji publicznej.

Od początku istnienia naszym celem jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, z dbałością o szczegóły i dobro klienta. W obecnej dobie częstych zmian regulacji prawnych, orzecznictwa sądowego warto powierzyć swoją sprawę Kancelarii, oszczędzający tym samym swój czas i stres.

Nasz sposób działania:

Z naszej strony zapewniamy zaangażowanie, rzetelność i bieżące informowanie o stanie powierzonych spraw i stopniu ich wykonania. Ze spokojem i uwagą wysłuchamy problemu, a następnie wskażemy możliwości i poinformujemy o ryzyku, aby wspólnie wypracowane rozwiązanie odpowiadało Państwa oczekiwaniom. Klienci naszej Kancelarii mogą być pewni, iż powierzone informacje zostaną zachowane w tajemnicy.

Najlepszą wizytówką Kancelarii Radcy Prawnego Magdaleny Kryńskiej są zadowoleni Klienci. Natomiast fundamentem wiedza poparta wieloletnią praktyką zawodową w wielu obszarach prawa, wysoka jakość usług i osobiste zaangażowanie.

W ramach powierzonej sprawy:

  • przed udzieleniem pomocy prawnej zapoznamy się ze sprawą, a następnie przeprowadzimy analizę możliwych rozwiązań i wdrażamy optymalne rozwiązanie,
  • prowadzimy negocjacje przedsądowe, aby rozwiązać sprawę bez potrzeby wszczynania sprawy sądowej,
  • sporządzamy i wnosimy pozwy czy wnioski, pisma procesowe do Sądu,
  • reprezentujemy w Sądzie we wszystkich instancjach,
  • wstępujemy do już toczącego się postępowania sądowego,
  • reprezentujemy w postępowaniu egzekucyjnym przed komornikiem,
  • odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości,
  • jesteśmy w stałym kontakcie i bieżąco informujemy o postępach prac.

Taki model współpracy sprawia, że każdy kto powierza nam swoje sprawy jest dla nas ważny i może czuć się bezpiecznie. Wyżej omówione działania powodują, że Klienci zdecydowali się na stałą współpracę z Kancelarią i polecają nasze usługi innym.

Zespół

MAGDALENA KRYŃSKA

RADCA PRAWNY

Radca prawny Magdalena Kryńska ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Po ukończeniu studiów odbyła aplikację radcowską przy OIRP w Toruniu, następnie została wpisana na listę OIRP w Poznaniu.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w renomowanych kancelariach prawnych, fundacji czy spółkach w Krakowie, Toruniu i Poznaniu, a także w Berlinie, które dało jej możliwość poszerzenia oraz ugruntowania wiedzy prawniczej i prawidłowego konstruowania pism procesowych - głównie w prawie gospodarczym, rodzinnym (rozwody, alimenty, ubezwłasnowolnienie), odszkodowawczym, medycznym, ubezpieczeń społecznych oraz w prawie pracy.

Dodatkowo w kręgu jej zainteresowań jest prawo konkurencji i konsumentów, a także prawo umów i spółek. Ponadto posiada bogate doświadczenie procesowe przed sądami I i II instancji, a także sądami administracyjnymi.

Przede wszystkim jest osobą w w pełni zaangażowana w każdą podjętą sprawę. W dodatku przy rozwiązywaniu problemów wykazuje dużą skuteczność, dociekliwość i wytrwałość.

Łączy w sobie dwie natury. Z jednej strony jest urodzonym społecznikiem, lubi pomagać i wzbudza zaufanie. Jej zainteresowania połączone z wrodzoną wrażliwością, empatią, wysoką kulturą osobistą pozwalają na znakomity kontakt z Klientami Kancelarii. Z drugiej strony jest niezwykle otwarta na nowe wyzwania i przedsiębiorcza, dąży do wyznaczonego celu. Z pewnością chciałabym wykorzystać moje atuty z korzyścią dla Państwa.

+48 509 955 482

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Nowowiejskiego 10/5, 61-731 Poznań
+48 509 955 482
Pokaż na mapie

wiper-pixel