Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka

Siedziba główna
1al. Grunwaldzka 472D Lokal 1 Olivia Business Centre, Olivia Six (13. piętro), 80-309 Gdańsk
tel.: 790 231 234
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej i doradztwie dla biznesu. Mamy jasny sposób działania, każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Małgorzaty Sucheckiej w Gdańsku zajmuje się przede wszystkim obsługą podmiotów gospodarczych działających w różnych sektorach rynku, w tym prowadzi masową windykację. Zajmuje się również odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych, a także zapewnia wsparcie prawne dla cudzoziemców. Charakterystykę działalności przedstawiamy w opisie poszczególnych specjalizacji.

OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

 • Wdrażamy RODO, 
 • Tworzymy i wprowadzamy w życie modele biznesowe dla konkretnych przedsięwzięć, 
 • Prowadzimy bieżącą obsługą spółek, łącznie z nadzorem korporacyjnym i obsługą organów spółek, 
 • Zapewniamy wsparcie w zamówieniach publicznych, 
 • Prowadzimy obsługą transakcji nabywania/zbywania udziałów/akcji w spółkach, w tym również na gruncie prawa podatkowego, 
 • Prowadzimy obsługę przy połączeniach i przejęciach spółek na rynku inwestorów prywatnych, zapewniając kompleksową obsługą prawną transakcji, 
 • Przeprowadzamy audyty spółek w ramach procesu due dilligence.

 ODZYSKIWANIE OPŁAT LIKWIDACYJNYCH

 • Odzyskujemy opłaty likwidacyjne z polisolokat na życie. 
 • Polisolokaty okazały się być produktami, na których Klienci mogli stracić więcej niż zyskać ze względu na praktykę jaką stosowały banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w formułowaniu i zawieraniu umów. Szczególnie problemowe okazały się być horrendalnie wysokie opłaty likwidacyjne, jeżeli ktoś chciał zrezygnować z umowy wcześniej, a także sposób obliczania przez bank zysków po stronie klienta.
 • Posiadamy wiedzę jak odzyskać te pieniądze.

 MASOWA WINDYKACJA

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów wymagających prowadzenia masowej windykacji wierzytelności. Kompleksowo podchodzimy do tego tematu, z rozważnym podejściem do sytuacji dłużników.
 • Posiadamy know - how z różnych branż oraz zapewniamy zaplecze personalne i biurowe wspierające odzyskiwanie długów. Oferujemy atrakcyjne warianty finansowania takiego przedsięwzięcia. Skupiamy się również na tym, aby minimalizować Państwa koszty i czas.

 WSPARCIE PRAWNE DLA CUDZOZIEMCÓW

 • Zapewniamy kompleksową pomoc prawną dla cudzoziemców, świadczoną w języku polskim, angielskim, rosyjskim i hiszpańskim. 
 • Pomożemy m.in. w kwestiach:
  - zezwolenia na pracę
  - legalizacji oraz przedłużenia pobytu w Polsce
  - zakładania działalności gospodarczej
  - praw dla cudzoziemców dotyczących opieki zdrowotnej
  - praw dla cudzoziemców dotyczących świadczeń socjalnych czy edukacji
  - wskażemy przydatne adresy

Nietypowy sektor gospodarki? Idealnie. Biznes nie zna granic. Jesteśmy zawsze blisko niego.

Zespół

MAŁGORZATA SUCHECKA

RADCA PRAWNY

Absolwentka Wyższej Szkoły Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych w Gdyni, kierunek Prawo, Università degli Studi di Firenze, Giurisprudenza, a także podyplomowych studiów Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Od 2007 r. związana z kancelariami prawniczymi, a od 2009 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, wpisana na listę radców prawnych pod numerem Gd/2577.

W swojej działalności zawodowej koncentruje się na kompleksowej obsłudze procesów inwestycyjnych oraz podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów tworzenia spółek i zagadnień grup kapitałowych, w tym również na gruncie prawa podatkowego. Zajmuje się również obsługą klientów zagranicznych. Specjalizuje się w prowadzeniu negocjacji handlowych, również w języku angielskim. Ponadto, prowadzi bieżącą asystę dla kadry menedżerskiej.

Biegle posługuje się językiem angielskim oraz językiem włoskim i rosyjskim w stopniu średniozaawansowanym.

+48 606 350 573

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
al. Grunwaldzka 472D Lokal 1 Olivia Business Centre, Olivia Six (13. piętro), 80-309 Gdańsk
tel.: 790 231 234
Pokaż na mapie

wiper-pixel