Kancelaria Adwokacka Adwokat Jaśmina Kapko

Siedziba główna
1ul. Grabiszyńska 21/3
53-501 Wrocław
kom. +48 600 226 985
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Moja Kancelaria Adwokacka mieści się w centrum Wrocławia, w bliskiej odległości od wrocławskich sądów i zajmuje się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców.

Profesjonalnie i rzetelnie reprezentuję interesy moich Klientów przede wszystkim w zakresie sporów sądowych - nie tylko w postępowaniach cywilnych i rodzinnych, a także w sprawach osób nieletnich czy w postępowaniach karnych i wykroczeniowych, toczących się w prokuraturze, na Policji oraz przed sądami i organami administracji publicznej.

Wspieram Klientów w negocjacjach, opracowuję opinie prawne oraz udzielam porad prawnych, tak aby sprawy powierzone opiece Kancelarii oddane były w dobre ręce. Pracuję we Wrocławiu oraz w okolicznych miejscowościach – Oleśnicy, Trzebnicy, Oławie, Miliczu, Środzie Śląskiej czy Wołowie.

Atutem Kancelarii jest osobiste zaangażowanie w prowadzone sprawy, duża skuteczność w rozwiązywaniu problemów, elastyczny model współpracy z Klientem oraz terminowa realizacja zleceń. Szczególnie istotnym jest utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami, aby na bieżąco informować ich o przebiegu sprawy.

Kancelaria świadczy usługi prawne z poszanowaniem zasad etyki i godności zawodu adwokata, zwłaszcza w zakresie zachowania tajemnicy adwokackiej co do informacji przekazywanych w Kancelarii przez Klientów. 

Zapraszam do współpracy,

adwokat Jaśmina Kapko

Zespół

Jaśmina Kapko

ADWOKAT

Jestem absolwentką socjologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Już podczas studiów prawniczych zaczęłam zajmować się udzielaniem porad prawnych oraz sporządzaniem pism procesowych w ramach działalności Wrocławskiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. W dotychczasowej pracy zawodowej zdobyłam doświadczenie, obsługując klientów z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego, współpracując z kancelariami prawnymi z Wrocławia, Warszawy, Poznania, Wadowic, Gliwic, czy Bielska – Białej.

Ukończyłam trzyletnią aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, którą odbywałam pod patronatem adw. dra Jacka Kruka. Obecnie kontynuuję tradycje rodzinne w zawodzie adwokata.

Specjalizuję się w sprawach karnych i wykroczeniach oraz sprawach rodzinnych. Prowadzę sprawy sądowe z zakresu prawa cywilnego i spadkowego. Biegle posługuję się językiem angielskim.

+48 600 226 985

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Grabiszyńska 21/3
53-501 Wrocław
kom. +48 600 226 985
Pokaż na mapie