Kancelaria Adwokacka Agnieszka Spychalska

Siedziba główna
1ul. Erazma Ciołka 17 lokal 123, 01-445 Warszawa
+48 533 355 400
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Ideą Kancelarii jest połączenie tradycyjnych wartości Adwokatury z indywidualnym podejściem do Klienta, uwzględniającym nowoczesne rozwiązania, często podyktowane potrzebami współczesnych przedsiębiorców.

Kancelaria świadczy usługi prawnicze zarówno na rzecz osób fizycznych, w tym w sprawach rodzinnych, spadkowych i karnych, jak i przedsiębiorców.

Jednym z celów doradztwa Kancelarii jest zapewnienie wsparcia prawnego dla Przedsiębiorców w taki sposób, aby podejmowane działania były nie tylko zgodne z przepisami prawa, ale też, aby stanowiły najlepsze z możliwych rozwiązań biznesowych. Cel ten realizujemy dzięki praktycznemu  podejściu do problemów prawnych, pojawiających się w związku z działalnością przedsiębiorstwa.

Filozofią Kancelarii jest zapewnienie najwyższej jakości usług, świadczonych dynamicznie, lecz z największą dokładnością.

Kancelaria wspiera Klientów  w ramach  stałej obsługi, jak również doraźnie w odpowiedzi na indywidualne zlecenia.

Stała współpraca z ekonomistą i specjalistą do spraw podatkowych, jak również z licencjonowanym biurem rachunkowym zapewnia opracowanie takich rozwiązań, które uwzględniają interes Klienta także na płaszczyźnie podatkowej.

Zespół

AGNIESZKA SPYCHALSKA

ADWOKAT

Założyciel Kancelarii. Specjalizuje się w dziedzinie prawa ochrony własności intelektualnej, w tym w sprawach z zakresu ochrony dóbr osobistych, prawa mediów, prawa prasowego, prawa autorskiego, prawa reklamy, prawa własności przemysłowej i przeciwdziałania nieuczciwej konkurencji.

Adwokat Agnieszka Spychalska zajmuje się także obsługą przedsiębiorców w zakresie prawa zobowiązań, prawa spółek i prawa gospodarczego.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe obejmuje negocjacje, sporządzanie i zawieranie umów, obronę w sprawach karnych na wszystkich etapach postępowania, jak również udział w sporach sądowych oraz doradztwo na etapie przedprocesowym. Aktywność zawodowa adw. Agnieszki Spychalskiej obejmuje prowadzenie prezentacji, wystąpień i szkoleń.

Adwokat Agnieszka Spychalska jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jak również Szkoły Prawa Hiszpańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Biegle włada językiem angielskim oraz hiszpańskim.

Jest wpisana na listę adwokatów Izby Warszawskiej.

+48 533 355 400
Siedziba główna
ul. Erazma Ciołka 17 lokal 123, 01-445 Warszawa
+48 533 355 400
Pokaż na mapie