Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Jabłońska-Szwaj

Siedziba główna
1ul. Orla 2 lok. 6, 20-022 Lublin
+48 601 151 282
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Jabłońska-Szwaj w Lublinie reprezentuje interesy klientów w toku postępowań sądowych w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych i administracyjnych.

Oferujemy kompleksowe usługi i porady prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Do każdego podchodzimy indywidualnie - wnikliwie pochylamy się nad daną sprawą, konsultujemy i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie prawne zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i osób prawnych, a także stałą obsługę podmiotów gospodarczych.

W zakres świadczonych usług wchodzi m.in.:

  • udzielanie ustnych porad prawnych,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • opracowywanie opinii prawnych, a także
  • kompleksowa obsługa klientów związana z reprezentacją przed wszystkimi sądami, urzędami i innymi organami.

Jesteśmy Kancelarią Adwokacką pracującą w oparciu o aktualne przepisy prawa, zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz dobrymi obyczajami, zapewniając pełną dyskrecję.

Gwarantujemy, że przekazane nam informacje będą zawsze poufne i nie trafią do nieupoważnionych osób, także po zakończeniu postępowania.

Ściśle współpracujemy z prawnikami o różnych specjalizacjach oraz nieustannie kształcimy się i podnosimy własne kwalifikacje, by być na bieżąco z wciąż zmieniającymi się przepisami, ustawami, rozporządzeniami i innymi aktami prawnymi.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół

MAGDALENA JABŁOŃSKA-SZWAJ

ADWOKAT

Adwokat Magdalena Jabłońska-Szwaj ukończyła studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. W latach 2012–2014 odbyła aplikację adwokacką jako członek Lubelskiej Izby Adwokackiej w Lublinie. W 2015 r. zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów Izby Lubelskiej.

+48 601 151 282

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Orla 2 lok. 6, 20-022 Lublin
+48 601 151 282
Pokaż na mapie

wiper-pixel