Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęka

Siedziba główna
1ul. Narutowicza 44 lok. 20, 90-135 Łódź
kom: 723 639 158
tel: 42 632 70 10
fax: 42 632 10 23
Pokaż na mapie
2ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21 (piętro I), 95-100 Zgierz
kom: 723 639 158
tel: 42 632 70 10
fax: 42 632 10 23
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęka w Łodzi i Zgierzu świadczy pomoc prawną oraz doradztwo m.in. w zakresie prawa: karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych.

Usługi kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Zakres usług kancelarii obejmuje m.in. doradztwo i porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami administracji publicznej oraz przed organami ścigania jak i bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw.

Zapewniamy reprezentację Klientów na terenie całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje sądy i inne organy z województwa łódzkiego m.in.: Łódź, Zgierz, Łęczyca, Pabianice, Brzeziny, Sieradz, Skierniewice, Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów.

Zespół

Piotr Sęk

ADWOKAT

Adwokat Piotr Sęk ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi z wynikiem bardzo dobrym, broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego. W toku studiów wielokrotnie nagradzany za wybitne wyniki w nauce listami gratulacyjnymi Rektora Uniwersytetu Łódzkiego. Z wynikiem bardzo dobrym ukończył także Podyplomowe Studium Prawa Podatkowego na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Prawnik Piotr Sęk dostał się na aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi z najlepszym wynikiem z egzaminu wstępnego w całym wojewódzkie łódzkim, po czym po trzech latach aplikacji złożył państwowy egzamin adwokacki z wynikiem pozytywnym, uzyskując tytuł adwokata. Adwokat Piotr Sęk swoje kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w kilku renomowanych łódzkich kancelariach adwokackich, w Fundacji Academia Iuris, a także w kancelarii notarialnej.

Mecenas Piotr Sęk może poszczycić się kilkuletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej Klientów korporacyjnych jak i indywidualnych oraz reprezentacją Klientów przed Sądami Powszechnymi, Administracyjnymi oraz organami ścigania na terenie całego kraju. Adwokat Piotr Sęk prowadzi praktykę ogólną, niemniej specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym (w tym prawie rodzinnym, spadkowym, odszkodowawczym, roszczenia z tytułu naruszenia dóbr osobistych, wypadków komunikacyjnych, błędu w sztuce lekarskiej), w prawie karnym (w tym prawo karne skarbowe, prawo wykroczeń, postępowania w sprawach dotyczących nieletnich, postępowania z zakresu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), a także w prawie administracyjnym.

Kancelaria Adwokacka Adw. Piotra Sęka doradza i stara się skutecznie rozwiązywać problemy swoich Klientów. Priorytetem, który kieruje naszym działaniem jest zapewnienie profesjonalnie świadczonych usług, z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych. Za pomocą wszystkich dostępnych środków prawnych dążymy zawsze do jak najkorzystniejszych dla naszych Klientów rozwiązań.

kom: 723 639 158
Siedziba główna
ul. Narutowicza 44 lok. 20, 90-135 Łódź
kom: 723 639 158
tel: 42 632 70 10
fax: 42 632 10 23
Pokaż na mapie

wiper-pixel