Siedziba główna
1ul. Grochowska 342 lok., 03-383 Warszawa
tel.: +48 602 646 350
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Tomasz Adam Miszczuk radca prawny – absolwent Uniwersytetu Marie Curii Skłodowskiej w Lublinie Wydział Prawa 1991 r., 1992-1994 aplikacja sądowa przy Sądzie Apelacyjnym w Lublinie zakończona egzaminem sędziowskim, 1995 - egzamin radcowski i wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie za numerem Lb/Ch/114, indywidualna praktyka we własnej kancelarii od 1997 r. Zawodowo związany z Warszawą.

Kancelaria od samego początku świadczy kompleksową pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym z terenu Warszawy i całego kraju.

Główny obszar działalności poza szeroko rozumianym prawem gospodarczym (prawo handlowe, wekslowe, pracy) to prawo cywilne. Pomagamy klientom w sprawach związanych z nieruchomościami (grunty warszawskie, służebności). Doradzamy i reprezentujemy naszych Klientów przed wszelkimi sądami w sprawach o zapłatę, roszczeń związanych ze spadkami (uchylenie postanowień o nabyciu spadku, roszczenia z zachowku) i rodzinnych. Kancelaria także specjalizuje się w doradztwie Klientów mających problemy związane z prowadzonym przeciwko nim przez firmy windykacyjne i banki windykacjom należności .

Mając wieloletnią praktykę w obsłudze banków nabyliśmy unikatowe doświadczenie pozwalające na skuteczne zwalczenie lub ograniczenie takich egzekucji, w tym prowadzonych z weksli lub bankowych tytułów wykonawczych, skierowanych do hipoteki, zastawu lub przewłaszczenia. Zwalczamy nakazy zapłaty wydane w sądzie elektronicznym. Prowadzimy także windykację na rzecz naszych klientów.

Dewizą Kancelarii jest świadczenie usług na rzecz Klienta na najwyższym poziomie. Przedstawiamy naszym Klientom rzeczywiste ryzyko związane z prowadzeniem sporu. 

Prowadzimy obsługę także w języku angielskim. Istnieje także możliwość porozumienia się w języku rosyjskim i czeskim.

Zespół

ADAM MISZCZUK

RADCA PRAWNY

+48 602 646 350
Siedziba główna
ul. Grochowska 342 lok., 03-383 Warszawa
tel.: +48 602 646 350
Pokaż na mapie

wiper-pixel