Kancelaria Radców Prawnych Woźniak & Robak

Siedziba główna
1ul. Morska 107A/1, 81-222 Gdynia
tel. 793 297 187
tel. 507 417 317
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Jesteśmy nowoczesną firmą prawniczą działającą na trójmiejskim rynku usług prawnych, zapewniającą świeże, nowatorskie i skuteczne podejście do prowadzonych przez nas spraw jak również maksymalne zaangażowanie w to co robimy.

Nie będziemy zapewniać, jak bogate doświadczenie zdobyłyśmy w najbardziej renomowanych placówkach na świecie, że posiadamy niewyczerpaną wiedzę i jak nikt inny jesteśmy najlepsze w tym co robimy i co wyróżnia nas od konkurencji, ale chcemy – podobnie jak osoby, które nam zaufały – powierzając nam swoje sprawy – aby finalnie nasi przyszli klienci samodzielnie doszli do takiego przekonania.

Zapewniamy dostosowaną do Twoich potrzeb kompleksową jak również doraźną obsługę prawną w sprawach zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, pracy oraz ubezpieczeniowego.

W szczególności sporządzamy pisma procesowe do sądu, opinie prawne, umowy, uchwały, pomagamy w rozpoczęciu działalności gospodarczej w optymalnej dla Ciebie formie, jak i jej bieżącej jej obsłudze oraz pomożemy w przygotowaniu się do postępowania przed sądem lub innymi organami, zapewniając zastępstwo procesowe. Decydując się na nasze usługi, możesz liczyć na stały kontakt z nami – w podejmowaniu szeregu istotnych decyzji w życiu osobistym i zawodowym.

Nasze usługi kierujemy głównie do osób fizycznych, a także małych i średnich przedsiębiorstw, nie mniej jednak, jako prawnicy lubimy wyzwania i pozostajemy otwarte na inne podmioty, a także sprawy nietypowe i skomplikowane.

W wolnej chwili prowadzimy bloga prawniczego, poświęconego zagadnieniom odpowiadającym naszym specjalizacjom, jak również świadczymy pomoc pro bono na rzecz osób bądź spraw, które szczególnie nas zainteresują.

Zespół

Hanna Woźniak

RADCA PRAWNY

Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła aplikację radcowską i od 2015 roku wpisana jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem GD/GD/2783.

Specjalizuje się w prawie cywilnym i rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o rozwód, separację, podział majątku, alimenty, a także w sprawach o adopcję, zaprzeczenie oraz ustalenie ojcostwa i macierzyństwa, kontakty z dzieckiem, jak również o ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z trójmiejskimi kancelariami Radców Prawnych jak i w instytucji finansowej. Włada językiem angielskim.

W zakresie jej zainteresowań leży również prawo handlowe i gospodarcze, w szczególności obsługa korporacyjna przedsiębiorstw, jak również prawo autorskie w zakresie branży modowej.

tel. 507 417 317

Emilia Robak

RADCA PRAWNY

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim. W 2015 roku złożyła egzamin radcowski w Gdańsku i została wpisana na listę radców prawnych, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku, pod numerem GD/GD/2731.

Przez kilka lat pracowała w państwowej jednostce organizacyjnej. W trakcie aplikacji radcowskiej zdobywała doświadczenie pod kierunkiem radcy prawnego zajmującej się obsługą osób fizycznych jak również podmiotów gospodarczych m.in. w zakresie spraw spadkowych, spraw odszkodowawczych, lokalowych, windykacji należności, opiniowania umów i innych spraw z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy.

Obecnie jest zatrudniona na stanowisku radcy prawnego w państwowej osobie prawnej. Zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych, udzielaniem merytorycznych konsultacji m.in. w zakresie wnoszenia środków zaskarżenia, wsparciem prawnym realizowanych projektów. Posługuje się językiem angielskim.

Poza tematyką związaną z wykonywaniem pracy zawodowej interesuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego i prawa spadkowego.

tel. 793 297 187
Siedziba główna
ul. Morska 107A/1, 81-222 Gdynia
tel. 793 297 187
tel. 507 417 317
Pokaż na mapie