Kancelaria Radcy Prawnego Beata Strzyżowska

Siedziba główna
1ul. Niegolewskich 12/7, 60-232 Poznań
+48 512 46 77 49
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

BEATA STRZYŻOWSKA I PARTNERZY

Nasza kancelaria to kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dotychczasowa praktyka i charakter pracy sprawiły, że na analizowane zagadnienia patrzymy nie tylko przez pryzmat obowiązujących przepisów prawnych, ale przede wszystkim definiujemy cel, który przyświeca Klientowi, a dopiero później opracowujemy właściwą strategię działania, uwzględniając możliwości, jakie daje prawo.

OBSZARY PRAKTYKI

Zajmujemy się głównie sprawami w zakresie szeroko pojętego prawa finansowego i gospodarczego, cywilnego i administracyjnego, w szczególności na rzecz klientów biznesowych. Posiadamy też duże doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego na rzecz klientów indywidualnych.

ZNAMY PRAWO

Podejmując się przygotowania konkretnego rozwiązania jesteśmy blisko klienta, jego problemu oraz potrzeb. Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Naszymi atutami są elastyczność, rzetelność oraz jasny i klarowny sposób komunikacji nawet przy opisywaniu najbardziej skomplikowanego problemu prawnego.

Zespół

Beata Strzyżowska

RADCA PRAWNY, GŁÓWNY PARTNER

Działalność prawniczą prowadzi od przeszło 20 lat i w wąskiej specjalizacji jaką jest prawo bankowe, finansowanie i zabezpieczenia jest rozpoznawalna na polskim rynku. Dotychczas działała w innej formule – początkowo przez 15 lat pracowała w sieciowych kancelariach w Poznaniu, Warszawie i Londynie, później była dyrektorem departamentu prawnego w dużym banku komercyjnym.

Posiada ogromne doświadczenie w prawie korporacyjnym, handlowym i cywilnym – dziedzinom towarzyszącym dużemu i mniejszemu biznesowi. Ostatnie 4 lata macierzyństwa i bliskie kontakty z innymi rodzicami dały jej jednak również bogate doświadczenie w prawie rodzinnym, a także pozwoliły na rozwinięcie praktyki w rozwiązywaniu konfliktów między małżonkami i regulowaniu spraw spadkowych.

WYKSZTAŁCENIE

  • radca prawny, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu
  • mgr prawa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

UPRAWNIENIA

  • Nr wpisu na listę radców prawnych: PZ-2289/2007
+48 512 46 77 49

Piotr Dobrowolski

ADWOKAT, PARTNER

Specjalizuje się w zagadnieniach prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki działalności związków zawodowych, sporów zbiorowych, działalności rad pracowników. Doradza przy zakładaniu spółek prawa handlowego i ich przekształcaniu. Skutecznie reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, w tym postępowaniach transgranicznych. Posiada doświadczenie w doradzaniu Klientom w zakresie prowadzenia inwestycji budowlanych, z uwzględnieniem profesjonalnych wzorców umownych FIDIC jak również prowadzenia postępowań z zakresu prawa zamówień publicznych.

Posiada doświadczenie w zagadnieniach związanych z prawem medycznym oraz farmaceutycznym. Reprezentował indywidualnych lekarzy, jak i ich organizacje zawodowe w sporach z Narodowym Funduszem Zdrowia. Doradzał samorządowi pielęgniarek i położnych w bieżącej działalności.

Natalia Szmurło

ADWOKAT, PARTNER

Posiada szerokie doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego. Specjalizuje się w reprezentacji procesowej w sprawach o rozwód i separację

oraz w sprawach o ustalenie sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktu z małoletnimi dziećmi, dochodzeniu i egzekucji alimentów, ustaleniu miejsca pobytu małoletniego, przysposobienie oraz sprawach o podział majątku wspólnego.

Znakomity praktyk sądowy. Od ponad 10 lat z sukcesami występuje przed sądami wszystkich instancji w sprawach rodzinnych i opiekuńczych.

WYKSZTAŁCENIE

  • adwokat, Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach
  • mgr prawa, Uniwersytet Warszawski
Siedziba główna
ul. Niegolewskich 12/7, 60-232 Poznań
+48 512 46 77 49
Pokaż na mapie

wiper-pixel