Kancelaria Prawna Drabik

Siedziba główna
1ul. Obrzeżna 7A lok. U9, 02-691 Warszawa
Tel. 22 390 57 70
Tel. 22 390 57 71
Tel. 22 390 57 72
Fax. 22 390 57 73
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Prawna Drabik świadczy usługi prawne dla Klientów Indywidualnych, MSP oraz Klientów Korporacyjnych. Specjalizujemy się w realizacji masowego i indywidualnego procesu dochodzenia należności od Dłużników. Obsługujemy i doradzamy w procesach budowlanych. Reprezentujemy Klientów przed Sądami wszystkich instancji na terenie całego kraju.

Wierzytelności

Specjalnością naszej Kancelarii jest odzyskiwanie wierzytelności masowych oraz indywidualnych. Profesjonalna kadra oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne to gwarancja skuteczności i zadowolenia naszych Klientów. Spełniamy najwyższe standardy. Współpraca z nami gwarantuje poufność oraz bezpieczeństwo i ochronę procesu przetwarzania danych. Windykujemy na terenie całego kraju.

Doradztwo Prawne

Kancelaria zapewnia bezpieczeństwo prawne oraz ochronę zawieranych transakcji. Wypracowane standardy działania w zakresie prawa: cywilnego, energetycznego, budowlanego, handlowego, gospodarczego oraz prawa pracy pozwalają na świadczenie najwyższej jakości usług prawnych zarówno małym, średnim jak i dużym przedsiębiorstwom. Kancelaria Prawna Drabik to pierwszy krok do sukcesu Twojej firmy.

Nieruchomości

Obsługa prawna nieruchomości to proces niezwykle złożony, długotrwały i często obarczony dużym ryzykiem –  z nami zrobisz to zdecydowanie prościej. Ustalamy stan prawny nieruchomości. Nasza obsługa jest kompleksowa: sporządzamy niezbędne dokumenty, bierzemy udział w negocjacjach z kontrahentami i świadczymy bieżące doradztwo prawne. Nie boimy się trudnych spraw, a każdy specyficzny problem traktujemy jako wyzwanie.

Zespół

LESZEK DRABIK

RADCA PRAWNY

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego – seminarzysta studiów doktoranckich w katedrze postępowania cywilnego

SPECJALIZACJE

 • Prawo budowlane
 • Prawo sportowe – piłka nożna
 • Windykacja

DOŚWIADCZENIE

W 2009 r. założył własną Kancelarię radcy prawnego, w której w tej chwili zatrudnia około 30 osób.  Specjalizuje się w prawie budowlanym i nieruchomościach. Jego pasją jest piłka nożna.

BARTOSZ JAKUBEK

ADWOKAT; DYREKTOR DEPARTAMENTU WINDYKACJI MASOWEJ

Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (2016). Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (2012)

SPECJALIZACJE

 • Prawo cywilne i postępowanie cywilne
 • Prawo upadłościowe
 • Prawo bankowe
 • Prawo karne

DOŚWIADCZENIE

W Kancelarii jest odpowiedzialny za obsługę Klientów korporacyjnych w zakresie odzyskiwania należności na etapie sądowym i egzekucyjnym. Od ponad 4 lat reprezentuje Klientów, w sporach sądowych i postępowaniach egzekucyjnych, doradza również w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

PRZEMYSŁAW PRZYŻYCKI

RADCA PRAWNY

Aplikacja radcowska – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie (2015-2017). Uniwersytet Łódzki Wydział Prawa i Administracji (2009-2014)

SPECJALIZACJE

 • Postępowanie cywilne
 • Doradztwo prawne
 • Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne
 • Prowadzenie szkoleń

DOŚWIADCZENIE

Z Kancelarią współpracuje od 2013 r. Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań spornych oraz polubownych na gruncie przepisów prawa cywilnego. Zajmuje się ponadto bieżącym doradztwem prawnym na rzecz obsługiwanych podmiotów, w tym w szczególności na rzecz przedsiębiorstw energetycznych. Prowadzi szkolenia dla pracowników obsługiwanych spółek.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii zdobywał doświadczenie w kancelariach prawnych w Łodzi, a także w Klinice Prawa przy UŁ.

DARIUSZ ŚWISTAK

RADCA PRAWNY

Aplikacja radcowska – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie (2016 r.). Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku (2012 r.)

SPECJALIZACJE

 • Postępowanie cywilne
 • Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne
 • Prawo handlowe
 • Procesy sądowe

DOŚWIADCZENIE

Dariusz Świstak specjalizuje się w prawie procesowym, zwłaszcza z zakresu spraw cywilnych i gospodarczych. Przed dołączeniem do Zespołu Kancelarii zdobywał doświadczenie w kancelariach prawnych w Białymstoku i Warszawie. Do zakresu jego obowiązków należało m.in. przygotowywanie umów, opinii, rekomendacji, analiz prawnych, jak również reprezentacja Klientów przed sądami powszechnymi. Posiada doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych oraz stałej, kompleksowej obsłudze przedsiębiorców.

Siedziba główna
ul. Obrzeżna 7A lok. U9, 02-691 Warszawa
Tel. 22 390 57 70
Tel. 22 390 57 71
Tel. 22 390 57 72
Fax. 22 390 57 73
Pokaż na mapie

wiper-pixel