Kancelaria Prawnicza OBIG Polska Business Consulting

Siedziba główna
1Ul. Puławska 72 lok. 3 02-603 Warszawa
22 832 59 00/01
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Prawnicza / OBIG Polska Business Consulting rozpoczęła działalność na samym początku polskiej drogi do kapitalizmu w 1989 roku, świadcząc wyspecjalizowane usługi prawne z zakresu:

  • prawa gospodarczego,
  • bankowego,
  • upadłościowego,
  • podatkowego i
  • karno-skarbowego.

Odzyskiwanie długów i obrót wierzytelnościami było i jest nadal ważnym elementem działalności Kancelarii.

Interdyscyplinarne umiejętności prawników pracujących dla Kancelarii umożliwiają przeanalizowanie problemów z zakresu różnych dziedzin prawa. Pozwala to znaleźć i opracować rozwiązania niezwykle złożonych i skomplikowanych problemów - o których inne specjalistyczne kancelarie prawne i firmy consultingowe, nawet nie chcą się podjąć rozmów.

Doradcy Kancelarii dysponują obszerną, syntetyczną wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu potrafią trafnie diagnozować najbardziej wielowymiarowe kwestie, bez potrzeby konsultacji z ekspertami z innych dziedzin. Pozwala to znacznie obniżyć koszty obsługi.

Umowy zawierane przez większość polskich kancelarii i prawników z klientami to z reguły „umowy starannego działania”. Zapewniają one klientowi jedynie staranność wykonania usługi a nie efekt. Innymi słowy prawnicy sprzedają klientom znajomość procedur, po zastosowaniu których wyniki są często nieprzewidywalne, a co najważniejsze nie spełniają oczekiwań klientów.

Kancelaria Prawnicza / OBIG Polska Business Consulting proponuje swoim klientom współpracę na zasadzie umowy o dzieło, w której klient płaci za dostarczenie gotowego, kompleksowego rozwiązania zapewniającego osiągnięcie postawionego celu. Tak, więc dzięki pracy doradców kancelarii klient nabywa nie tyle usługi prawne, których efekt jest na ogół nieprzewidywalny, ale w określonym czasie zyskuje albo realne dochody albo ochronę przed stratą.

Opłata za usługi kancelarii stanowi zazwyczaj zaakceptowaną przez klienta prowizję od wygenerowanych korzyści, co samo w sobie stanowi wymierną gwarancję ich uzyskania i nie naraża klienta na dodatkowe koszty.

Czym się wyróżniamy:

  • Koncentrujemy się na rozwiązaniu problemów klienta, a nie na martwych procedurach nie zrozumiałych dla klietnów;
  • Ponad 90% skuteczność w sprawach przyjętych do realizacji (w których zostały złożone deklaracje skuteczności);
  • Za cenę jednej możliwość uzyskania konsultacji od kilku specjalistów z różnych dziedzin;
  • Indywidualne podejście do klienta

Siedziba główna
Ul. Puławska 72 lok. 3 02-603 Warszawa
22 832 59 00/01
Pokaż na mapie

wiper-pixel