Kancelaria Radców Prawnych KOTT I PARTNERZY

Siedziba główna
1ul. Małeckich 2, 19-300 Ełk
tel.: 87 610 17 00
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria działa na rynku działa na rynku od ponad 25 lat, początkowo pod nazwą Biuro Obsługi Prawnej PROKURA Spółka z o.o. następnie jako Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Kott.

W wyniku ciągłego rozwoju we wrześniu 2011 r. przekształciła się w spółkę partnerską Kancelaria Radców Prawnych Kott i partnerzy. Przez tak długi okres działalności zyskaliśmy wysoką renomę na rynku. Nasza zdolność do obsługi coraz bardziej zaawansowanych problemów stale przyciąga klientów, którzy utrzymują się na najwyższym poziomie obsługi prawnej.

Nasz zespół oferuje profesjonalizm, który pomaga spojrzeć na złożone kwestie biznesowe i prawne. Świadczymy pomoc klientom, by mogli w większym stopniu korzystać z możliwości prawnych oraz by ograniczyć ryzyko podejmowania pochopnych decyzji.

W swojej działalności koncentrujemy się na wielu dziedzinach prawa, przez co sprawami naszych klientów zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani prawnicy, o wysokim stopniu przygotowania merytorycznego oraz o dużym doświadczeniu praktycznym.

Powierzając nam swoje sprawy, macie Państwo gwarancję sprawnej i fachowej obsługi prawnej, zaangażowania i oddania naszych prawników, a przede wszystkim pewność skutecznej ochrony Państwa interesów.

Zespół

GRZEGORZ EUGENIUSZ KOTT

RADCA PRAWNY, WSPÓLNIK

Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Po odbyciu aplikacji sądowej, w 1982 roku złożył egzamin sędziowski, w tym samym roku egzamin radcowski. Od tego czasu wykonuje zawód radcy prawnego.

W latach 1990 – 1994 był radnym i członkiem zarządu miasta Ełk. Doświadczenie zdobyte w działalności samorządowej, wykorzystuje w obsłudze prawnej samorządów terytorialnych. Blisko 20 lat współpracował z największą polską firmą ubezpieczeniową.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, ubezpieczeniowym, prawie nieruchomości oraz samorządu terytorialnego.

tel. 87 610 17 00

JAKUB MICHAŁ KOTT

RADCA PRAWNY, WSPÓLNIK

Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2006 - 2010 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku. Jako członek Rady OIRP w Białymstoku uczestniczył w pracach organów samorządu radowskiego.

Prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych min. z branży odszkodowawczej, budowlanej, produkcyjnej. Zajmuje się rejestracją spółek prawa handlowego.  Występuje przed sądami w procesach cywilnych, reprezentując klientów indywidualnych i korporacyjnych. Ma duże doświadczenia w sprawach z zakresu prawa budowlanego w tym dotyczących wad budynków i produktów budowlanych. Jednak specjalizuje się w reprezentacji poszkodowanych w sporach z firmami ubezpieczeniowymi w sprawach odszkodowawczych. Od wielu lat współpracuje z ogólnopolską firmą odszkodowawczą.

+48 606 271 739

ADRIANA KOTT

RADCA PRAWNY

Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2007 - 2011 odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku. Doświadczenie praktyczne z zakresu prawa rodzinnego i prawa pracy zdobyła pracując jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności o rozwód, o alimenty, kontakty z dziećmi, ustalenie miejsca pobytu, podział majątku i rozdzielności majątkową. Stale podnosi swoje kwalifikacje ukończyła wiele szkoleń związanych z tematyką prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zdobyte doświadczenie, wiedza i pasja pozwalają jej na skuteczną ochronę interesów Klienta. Występuje przed sądami w procesach rodzinnych i z zakresu prawa pracy.

Siedziba główna
ul. Małeckich 2, 19-300 Ełk
tel.: 87 610 17 00
Pokaż na mapie