Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Sangowski

Siedziba główna
1ul. Taczaka 20/6, 61-819 Poznań
tel./fax +48 61 842 74 47
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

RZETELNOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ, SPECJALIZACJA

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego mieści się w centrum Poznania. Od 20 lat doradzamy i świadczymy profesjonalną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. W naszej praktyce zawodowej koncentrujemy się przede wszystkim na tematyce odszkodowań oraz prawa ubezpieczeń gospodarczych. Zagadnienia te od początku działalności Kancelarii są przedmiotem dogłębnych analiz, a zarazem jednym z kluczowych zainteresowań naszych prawników.

Radca Prawny Rafał Sangowski jest specjalistą w zakresie uzyskiwania odszkodowania za szkody powstałe na skutek wypadków komunikacyjnych. W swojej karierze zawodowej pomógł już wielu klientom indywidualnym uzyskać wysokie odszkodowanie, co jest sukcesem naszej kancelarii. Jednocześnie stale dbamy o to, by jak najlepiej reprezentować naszych klientów. Zależy nam na tym, żeby zaoferować Państwu kompleksowe usługi, dlatego współpracujemy z profesjonalnym zespołem rzeczoznawców, lekarzy i adwokatów.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA, ODSZKODOWANIA ZA WYPADKI

Główne profile działalności kancelarii:

  • Odszkodowania
  • Obsługa firm
  • Dochodzenie roszczeń z tytułu kredytów frankowych

Misją Kancelarii jest świadczenie najwyższej jakości usług prawnych dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Uważamy, że podstawą współpracy jest dogłębne poznanie i zrozumienie potrzeb klienta. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy i kreatywne poszukiwanie satysfakcjonujących rozwiązań. Relacje z klientem opieramy przede wszystkim na zaufaniu i lojalności. Naszych klientów uczciwie informujemy o ryzyku i konsekwencjach, dzięki czemu mogą czuć się z nami bezpiecznie.

Rzetelność, efektywność i specjalizacja to nasze priorytety, a zgrany i zaangażowany zespół pozwala na ich osiągnięcie.

Odpowiadając na potrzeby klientów współpracujemy z kancelariami prawnymi na terenie całej Polski oraz Niemiec.

Zespół

RAFAŁ SANGOWSKI

RADCA PRAWNY, WŁAŚCICIEL KANCELARII

Właścicielem i szefem kancelarii jest radca prawny Rafał Sangowski. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Od roku 1990 r. obsługuje domy brokerskie i multiagencje ubezpieczeniowe. Wykładowca na kursach dla agentów ubezpieczeniowych. Współautor i wydawca „Vademecum ubezpieczeń gospodarczych” oraz szeregu innych publikacji związanych z prawem ubezpieczeń gospodarczych.

Posiada uprawnienia brokera ubezpieczeniowego i reasekuracyjnego. Autor pytań z zakresu prawa cywilnego na egzamin dla kandydatów na brokera ubezpieczeniowego. Autor ogólnych warunków ubezpieczeń tworzonych na zlecenie zakładów ubezpieczeń.

Od ukończenia w 1998 r. aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych Poznaniu prowadzi swoją kancelarię. Delegat Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu na Krajowy Zjazd Radców Prawnych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej biznesu, sprawach odszkodowawczych i procesach sądowych. Posługuje się j. angielskim.

tel. 61 / 842 74 47

MACIEJ ROZMARYNOWSKI

RADCA PRAWNY

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2012 roku radca prawny przy OIRP w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w administracji samorządowej, a następnie przez wiele lat będąc zatrudnionym na stanowisku asystenta sędziego w wydziale cywilnym sądu rejonowego.

W Kancelarii zatrudniony od czerwca 2011 r. Ponadto, od 2010 r. pełni funkcję kuratora osób nieobecnych i kuratora spadku w sądach powszechnych na terenie województwa wielkopolskiego.

Jego zainteresowania skupiają się wokół prawa cywilnego (materialnego i procesowego). Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych i doradzaniu klientom Kancelarii.

Priorytetami w jego pracy zawodowej są stały kontakt z klientem i zrozumienie jego potrzeb, a także dokładna znajomość każdej prowadzonej sprawy.

tel. 61 / 842 74 47

EMILIA BARBARA BARTKOWIAK

RADCA PRAWNY

tel. 61 / 842 74 47 w. 19

PIOTR ZENTEL

APLIKANT RADCOWSKI

tel. 61 / 842 74 47 w. 12

JAKUB MICHALSKI

APLIKANT RADCOWSKI

tel. 61 / 842 74 47 w. 13

LILIANA JACKOWIAK

KIEROWNIK SEKRETARIATU

tel. 61 / 842 74 47
Siedziba główna
ul. Taczaka 20/6, 61-819 Poznań
tel./fax +48 61 842 74 47
Pokaż na mapie

wiper-pixel