Kancelaria Adwokacka Agnieszka Plejewska

Siedziba główna
1ul. Batorego 9/23, 81-365 Gdynia
tel. 58 781 76 67
fax 58 661 82 54
tel. kom. 601 64 94 81
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokat Agnieszki Plejewskiej powstała początkowo jako Kancelaria Radcy Prawnego w 1998r. Jej założycielem jest  adwokat Agnieszka Plejewska.

Oferujemy Państwu profesjonalną, szybką obsługę w wyspecjalizowanych dziedzinach prawa. Nasza Kancelaria przygotowana jest do obsługi prawnej przedsiębiorców o różnej strukturze i formie organizacyjno-prawnej jak i do obsługi osób fizycznych. Kluczową kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów naszego Klienta, a w konsekwencji jego zadowolenia jest indywidualne podejście do każdej ze spraw.

Wśród klientów Kancelarii  były już liczące się firmy na rynku Trójmiasta i nie tylko, jak i podmioty sektora publicznego. Prowadziliśmy obsługę prawną zarówno na zasadach wieloletnich kontraktów, jak i jednorazowych zleceń. Wieloletnie doświadczenia  pozwoliło nam nabyć konieczne i wszechstronne doświadczenie prawnicze. Tego rodzaju przygotowanie zawodowe oraz stale poszerzana wiedza specjalistyczna powoduje, iż oferowane Klientom usługi prawne są na najwyższym poziomie. Istotna jest dla nas jest zarówno skuteczność, jak przestrzeganie zasad etyki w stosunku do zleceniodawców. Obecnie z usług Kancelarii korzystają przedsiębiorcy, spółki, stowarzyszenia oraz  osoby prywatne z kraju i ze świata.

Kancelaria w celu kompleksowej sprawnej obsługi swoich klientów współpracuje z Firmą Windykacyjną, Kancelarią Notarialną, Biurem Doradztwa Podatkowego oraz Biurem  Tłumaczy  Przysięgłych.

Prowadzimy liczne procesy sądowe w imieniu naszych Klientów z zakresu prawa cywilnego (między innymi odszkodowania, błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, odzyskujemy nieruchomości, sprawy o zapłatę z różnych tytułów). Zajmujemy się sprawami  z zakresu prawa gospodarczego, rodzinnego i karnego.

Z uwagi na bogate doświadczenie w obsłudze prawnej  Gospodarstwa Pomocniczego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów  i Urzędu Miasta stołecznego Warszawy specjalizujemy się w prawie zamówień publicznych.      

Kancelaria świadczy usługi w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Kancelaria dokłada pełnej staranności, aby Klient był zadowolony z naszych usług prawnych. W trosce o dobro naszych klientów dokonujemy uczciwej i rzetelnej analizy prawnej przedstawionych nam problemów i oceniamy szanse osiągnięcia pożądanego rezultatu. Aktywnie współpracujemy z Klientem w każdej powierzonej nam sprawie.

Zespół

AGNIESZKA PLEJEWSKA

ADWOKAT

Adwokat Agnieszka Plejewska jest absolwentką Wydziału Prawa i  Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku w 1997 roku oraz na listę adwokatów  Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku w 2004  roku.

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych, nieuczciwej konkurencji, własności przemysłowej na Uniwersytecie  Jagiellońskim  w Krakowie  oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych na Uniwersytecie Warszawskim.     

Jako  członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku posiada uprawnienia do prowadzenia wszelkich spraw przed sądami powszechnymi na terenie Polski, a także składania kasacji i skargi do Sądu Najwyższego, skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego, skargi konstytucyjnej do Trybunału Konstytucyjnego oraz skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

+48 601 649 481

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Batorego 9/23, 81-365 Gdynia
tel. 58 781 76 67
fax 58 661 82 54
tel. kom. 601 64 94 81
Pokaż na mapie

wiper-pixel