GRUPA ADWOKACKA LEGALWAYS

Siedziba główna
1Plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków
+48 661 073 393
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

LEGALWAYS
Twoja Kancelaria

Około 90% obecnych Klientów Kancelarii trafiło do nas, ponieważ zostaliśmy im poleceni. To dla nas wielkie wyróżnienie, gdy zadowoleni Klienci rekomendują nasze usługi swoim partnerom i zaprzyjaźnionym firmom.

To dzięki Wam, drodzy Klienci, dynamicznie i nieprzerwanie od kilku lat rozwijamy się i zwiększamy potencjał. Cieszymy się, że Waszych sukcesów przybywa wraz z biegiem naszej współpracy.

A może... trafili Państwo na naszą stronę, choć nie mieliśmy jeszcze okazji współpracować? Uznajmy to za dobry znak.

Jeśli jest jakiś powód, by tę współpracę uruchomić, będzie nam bardzo miło powitać Państwa w gronie naszych Klientów. Postaramy się mocno, by zostali Państwo na dłużej.


WARTOŚCI LEGALWAYS

Partnerstwo, zaufanie, bezpieczeństwo

Budujemy relacje z Klientami w oparciu o wzajemne zaufanie. Powierzając nam swoje sprawy, mają Państwo przekonanie, że prowadzimy je w sposób fachowy oraz że w miejsce klasycznej obsługi prawnej, świadczonej niejednokrotnie w pośpiechu i bez dbałości o szczegóły, w LEGALWAYS otrzymują Państwo od nas opiekę i zaangażowanie, dzięki którym monitorujemy Państwa sprawy, sygnalizujemy ryzyka i usuwamy je, ilekroć wymaga tego sytuacja. Działamy według zasady "prawnik - partnerem". Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i dbamy o Państwa biznes, bo czujemy się za niego odpowiedzialni - nasi Klienci wiedzą o tym od pierwszych dni współpracy. 

Słuchamy Klientów, rozmawiamy i doradzamy 

Cechuje nas pasja, profesjonalizm oraz nieustępliwość. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dobro i komfort naszych Klientów jest dla priorytetem. Tłumaczymy prawo i zawiłe procedury, doradzamy, reprezentujemy przez organami, prowadzimy za rękę przez gąszcz przepisów. Rozwiązujemy problemy, nawet te z pozoru nierozwiązywalne.

Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Komunikujemy się z naszymi Klientami na bieżąco, na każdym etapie prowadzenia sprawy.

Przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń

Realizujemy zlecenia w formie ryczałtowej, ryczałtowo-godzinowej oraz godzinowej.

Aby zapewnić naszym stałym Klientom maksymalną konkurencyjność zapewniamy przyjazne stawki wynagrodzenia i dogodne sposoby rozliczeń.

Dbamy o przejrzystość i uczciwość. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia informujemy Klienta o przewidywanych kosztach pracy Kancelarii i kosztach postępowania.

Zespół

EWELINA POSŁAJKO

ADWOKAT, ZAŁOŻYCIEL KANCELARII LEGALWAYS

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Po studiach w Polsce spędziła rok w Niemczech (Jena), gdzie na Uniwersytecie Friedricha Schillera odbyła studia podyplomowe z zakresu nauk prawnych.

Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej od 2009 r., laureatka licznych nagród, w tym dwukrotnie stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce. Zdobywczyni tytułu "Firma godna zaufania" w rankingu "Diamenty Kobiecego Biznesu 2016", organizowanego przez magazyn Law Business Quality.

Od kilku lat prowadzi na Uniwersytecie Jagiellońskim zajęcia z przedmiotu Prawo pracy. Aktualnie finalizuje prace nad rozprawą doktorską z zakresu odpowiedzialności w zatrudnieniu.

Posiada bogatą praktykę w zakresie zawierania umów w obrocie gospodarczym, dochodzenia roszczeń odszkodowawczych w postępowaniu cywilnym i karnym, odzyskiwania wierzytelności oraz postępowań przed sądami powszechnymi wszystkich szczebli. Jest zręcznym negocjatorem.

Jedną z głównych specjalizacji Mec. Eweliny Posłajko stanowi prawo autorskie, w zakresie którego obsługuje podmioty z branży reklamowej i wydawniczej oraz doradza agencjom modelek, autorom tekstów, twórcom programów komputerowych i fotografom. Prowadzi liczne postępowania cywilne i karne w obszarze ochrony dóbr osobistych (naruszenie dobrego imienia, zniewaga, ochrona wizerunku), reprezentując zarówno pokrzywdzonych, jak i domniemanych sprawców naruszeń.

Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim. Posiada doświadczenie w rozwiązywaniu spraw o charakterze transgranicznym.


+48 661 073 393
Siedziba główna
Plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków
+48 661 073 393
Pokaż na mapie