Kancelaria Prawna Grawalex

Siedziba główna
1Jana Pawła II 70 lok 21, 00-175 Warszawa
+48 507 514 444
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA

Misją naszej kancelarii jest świadczenie naszym klientom profesjonalnej oraz najwyższej jakości pomocy prawnej.

Nasza nowoczesna Kancelaria Prawna cechuje się dużą dynamiką i profesjonalnym działaniem. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne (EPU) w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Doświadczenie zdobyte przez Naszych pracowników w różnych dziedzinach prawa pozwala nam na rzetelne wywiązywanie się z powierzonych nam obowiązków. Nasz zespół składa się z radców prawnych, adwokatów, prawników, doradców podatkowych oraz innych specjalistów dzięki którym możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę. Uczestniczymy w sympozjach oraz debatach co zapewnia nam stały rozwój i dostęp do nowych metod prawnych.

Nasze silne strony to profesjonalizm, doświadczenie, zaufanie i niezawodność. Kierujemy się dewizą, że doradca aktywnie pomaga podjąć decyzje swoim Klientom. W tym celu potrzebna jest profesjonalną wiedza na temat zewnętrznych i wewnętrznych uwarunkowań prawnych w jakich działają podmioty gospodarcze w poszczególnych branżach. Działamy na wielu płaszczyznach.

Kładziemy nacisk na rzetelną analizę każdego przedstawionego zagadnienia i znalezienie najbardziej korzystnego rozwiązania ze względu na zamierzony cel. Stale rosnąca liczba klientów pokazuje, że jesteśmy doceniani za swą rzetelność i zaangażowanie. Odpowiednia komunikacja, poufność i doświadczenie  pozwoliły nam osiągnąć wysoką pozycję wśród wiodących Kancelarii Prawnych. Dzięki znajomości języków oraz szerokiej wiedzy prawnej możemy podjąć się reprezentacji klientów anglojęzycznych przed sądami polskimi. Wielokrotne wyróżnienia  i dobre opinie o nas zawdzięczamy indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do Klienta.

NA CO STAWIAMY?

  • ODPOWIEDNIA KOMUNIKACJA
  • POUFNOŚĆ
  • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Siedziba główna
Jana Pawła II 70 lok 21, 00-175 Warszawa
+48 507 514 444
Pokaż na mapie

wiper-pixel